Kdybychom využívali přesilovky, bude to vypadat úplně jinak, hlesl Stehlík

Rozhovory
PO 21. 10. 2019
Obránce Jakub Stehlík zaznamenal v zápase proti Salzburgu svoji premiérovou trefu v letošní sezóně. Jeho gól vrátil tým do zápasu, ale skóre se ani přes velký tlak otočit nepodařilo.

Proti Salzburgu jste vstřelil první gól v sezóně...
Byl to důležitý kontaktní gól. Myslím si, že nás to nakoplo. Z toho tlaku, který jsme měli, jsme bohužel další gól nevytěžili. Škoda té branky na 1:3, mohlo to vypadat jinak.

Měli jste dost přesilovek, ale využili jste jen jednu. To mělo také velký vliv na výsledek, že?
Určitě. Přesilovky jsou důležité, ale my s nimi máme celou sezónu problém. Trénujeme to, ale v zápasech se nám bohužel nedaří. Kdybychom z toho dali dva góly, tak ten zápas bude vypadat úplně jinak.

Jak těžké bylo zkoncentrovat se na tento zápas po páteční vysoké prohře v Bolzanu?
Chtěli jsme to odčinit. Hecovali jsme se před domácími fanoušky. Udělali jsme všechno pro to, aby to vyšlo.

Jak hodnotíte první čtvrtinu soutěže?
Vždy to může být lepší. Ten střed tabulky je hrozně vyrovnaný. Máme před sebou další důležité zápasy. V případě výher můžeme být zpátky v topu, ale naopak můžeme i klesnout. Je to dost ošemetné.