Klub se zúčastní sobotní charitativní akce v Hlubokých Mašůvkách

Aktuální zprávy
ČT 20. 6. 2013
<em>Znojmo</em> - Vítáme prázdniny s The Tap Tap 2013. Tak se jmenuje sobotní dobročinná akce v Hlubokých Mašůvkách, které se zúčastní také znojemští hokejisté. V rámci dražby, jež je součástí programu, nabídne klub podepsaný dres Petera Puchera všemi hráči a hokejku Jana Lattnera taktéž podepsanou od všech Orlů. Výtěžek poputuje na charitativní účely.

Jak již název vypovídá, vystoupí skupina The Tap Tap i kapely VLTAVA a Crazy. Celou akcí provede známý český herec Arnošt Goldflam. Znojemští hokejisté Peter Pucher a Jan Lattner rozdají své podpisy. Dále bude připraven i program pro děti, jako např. facepainting nebo skákání na trampolíně.

Vítáme prázdniny s The Tap Tap 2013 začínají v sobotu 22. června od 15:30 v Camping Country v Hlubokých Mašůvkách u Znojma.

Pozvánka na akci je k dipozici zde.