Letní přípravu zakončil tým v lanovém centru

Aktuální zprávy
ST 3. 7. 2013
<em>Brno, Znojmo</em> - Netradičním způsobem se Orli Znojmo rozhodli pojmout závěrečný den letní přípravy na novou sezónu. Hráči společně s realizačním týmem vyměnili stadion či posilovnu za Lanové centrum, kde si společně zpestřili předposlední tréninkovou jednotku před dvoutýdenní dovolenou. Ta hokejistům začala ve středu.

"Návštěva lanového centra nás napadla společně s hlavním trenérem Jirkou Režnarem jako takové zpestření," prozrazuje původ originálního tréninku asistent Milan Navrátil. "Po těžké zátěži v suché přípravě je to něco na odreagování. Přece jen jde o jiný pohyb, navíc v přírodě," pokračuje.

S novým prostředím a pohybem po vytyčených trasách se Orli sžili velice rychle. "Na začátku se někteří možná trochu báli. Myslím ale, že poté, co trasu absolvovali, si to všichni užili a doufám, že se jim to líbilo," říká Navrátil.

Suchá část přípravy na nadcházející sezónu 2013/14 tak Orlům v úterý skončila. "Musím říct, že jsme byli opravdu spokojení především s přístupem hráčů. Teď mají dva týdny na to, aby si odpočinuli, a věříme, že si stejně povedou i na ledě," věří Milan Navrátil. K prvnímu tréninku na ledě se znojemští hokejisté sejdou v pondělí 22. července.