Martin Podešva zůstává šestou sezónu Orlem

Aktuální zprávy
PO 25. 5. 2015
Šestadvacetiletý útočník Martin Podešva se dohodl se Znojmem na další spolupráci. Také v sezóně 2015/2016 bude vsetínský rodák oblékat dres s Orlem na hrudi.

Pro Podešvu to tak bude již šestá sezóna na jihu Moravy, ač s menší přestávkou v ročníku 2012/2013, kdy nastupoval za extraligový Třinec i prvoligový Šumperk. Ve Znojmě pak stihl odehrát ještě jedenáct zápasů včetně play-off EBEL.

Od té doby patří k základním kamenům znojemské ofenzívy. Sezóna 2013/2014 pro něj byla zatím ta nejvydařenější v seniorském hokeji. V šestačtyřiceti utkáních základní části si připsal dvaatřicet kanadských bodů. Loni jen o jeden bod méně.

"S Martinem Podešvou jsme se domluvili na setrvání i v další sezóně. Věříme, že bude platným hráčem a potvrdí své hokejové dovednosti," říká Rostislav Dočekal, sportovní manažer klubu.

Orli tak mají momentálně na soupisce patnáct útočníků, ovšem toto číslo není ještě konečné. "Stále se poohlížíme po nových hráčích. Do obrany a také do útoku ještě hledáme jednoho kvalitního hokejistu," dodal.