Mistr překonal počáteční krizi

PO 27. 10. 2003
Z n o j m o - Tým Slavie, vedený Vladimírem Růžičkou, se po nemastných-neslaných výkonech v úvodu sezóny vzchopil a momentálně se nachází na sedmém místě s 25 body. Proto to Znojemští orli nebudou mít v úterý v pražském Edenu vůbec jednoduché. Domácí utkání z první čtvrtiny extraligy Znojmo vyhrálo 2:0, ovšem vedení Slavie se podařilo několika změnami v kádru oživit hru svých svěřenců.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku Nedávno Pražané vytrejdovali útočníky Čermáka za Kropáče z Liberce, Fadrného za Vondrku z Českých Budějovic a obránce Droppu poslali do Litvínova. Mužstvu dlouhodobě chybí zraněný zadák F. Kučera, přesto Slávisté neprohráli již tři zápasy za sebou, k čemuž přispěli I brankáři Málek s Hronkem, kteří chytají v dobré formě. V nedělním duelu porazili Vítkovice na jejich ledě 3:1.

Přehled vzájemných zápasů.