Mládežnické celky Orlů v novém

Charita
ÚT 4. 10. 2016
Starší žáci a tým 3. a 4. třídy znojemské mládeže se mohou těšit z nového sezení a příjemnějšího prostředí hokejových kabin na zimním stadiónu. Renovace byla financována z dotací ČSLH a MŠMT, získaných za pomoci města Znojma na základě žádosti spolku HC Znojemští orli – mládež, a také z vlastních zdrojů.

Předávání kabin byl za město Znojmo přítomen místostarosta Jan Grois, který popřál mladým Orlům mnoho úspěchů v sezóně.

Do konce roku by měly být renovovány také všechny zbývající kabiny mládežnických týmů, vyjma kabin juniorů a mladšího dorostu, které prošly opravami již v minulých letech. Na 160 dětí tak získá odpovídající prostředí pro svoji sportovní činnost a rozvoj.

„Budeme se dále snažit získávat nejen touto cestou další prostředky, které budou následně používány ke zkvalitňování zázemí pro znojemské hokejové naděje," vyjádřil se za vedení mládeže člen výkonného výboru Petr Veselý.

„Kabiny dětí již tuto rekonstrukci nutně potřebovaly a potřebují. Jsme rádi, že se to povedlo, protože v těchto prostorách trávíme opravdu hodně času," řekl vedoucí mužstva starších žáků Marek Valach.

Foto
Fotografie z předávání nově vybavených kabin. Na fotografii tým starších žáků Znojemských orlů spolu s (zleva) vedoucím týmu Markem Valachem, místostarostou města Znojma Janem Groisem, hlavním trenérem Tiborem Janásem a členem VV mládeže Petrem Veselým.