Na Hané již bez dvou útočníků

Aktuální zprávy
ST 20. 1. 2010
<em>Znojmo</em> - Ve zbývajícím průběhu první hokejové ligy už hokejistům Orlů nepomůžou útočníci Aleš Padělek a Roman Barták. Padělek požádal o ukončení spolupráce se znojemským klubem poté, co dostal nabídku od slovenské extraligové Banské Bystrice, Barták odehraje zbytek sezóny na hostování ve druholigové Technice Blansko.

Aleš Padělek přišel do Znojma v průběhu prosince po ukončení svého působení v Táboře, odehrál celkem 7 zápasů, v nichž nasbíral dva kanadské body za gól a přihrávku. Nyní odchází do mužstva Banské Bystrice, které je ve slovenské nejvyšší soutěži překvapením sezóny a okupuje druhé místo tabulky hned za Slovanem Bratislava.

Roman Barták si od začátku aktuálního ročníku připsal na konto 22 startů, k jedné vstřelené brance přidal dvě asistence. Převážně nastupoval ve čtvrté útočné formaci a na ledě nedostával tolik prostoru, formou hostování proto pomůže druholigovému klubu VSK Technika Blansko, který je v tabulce východní skupiny na desátém místě, na příčky zajišťující play off ztrácí šest bodů.