Na hokej s celou rodinou! Otevřen LaVaRoss dětský koutek

Charita
PO 30. 9. 2013
Znojemský hokejový stadión pokračuje ve zkvalitňování zázemí pro diváky. Na hokej se tak může vypravit skutečně celá rodina i s dětmi! Orli Znojmo ve spolupráci se stavební firmou <a href="http://www.lavaross.cz/" target="_blank">LaVaRoss2010</a>, městem Znojmem a ostatními partnery otevřeli pro návštěvníky znojemského zimního stadiónu nový dětský koutek.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

FotoTen vznikl celkovou rekonstrukcí nepoužívaných prostor nad jedním z bufetů na zimním stadionu. V provozu je při všech zápasech "A" mužstva a speciálně určených akcích.

O děti se starají erudovaní pedagogičtí pracovníci z DDM Znojmo, kteří pomohli i s realizací této skvělé myšlenky. Dětský koutek je kapacitně omezen na 15 dětí, za dítě se vybírá poplatek 20,- Kč. Rodiče mohou dítě přivést do koutku i během zápasu. Je dobré mít pro dítě připraveny přezůvky a pitíčko. Prosíme všechny rodiče aby do koutku nevodily nemocné děti. LaVaRoss dětský koutek prošel zkušebním provozem a bude postupně doplňován dalším vybavením tak, aby se v něm malí návštěvníci cítili co nejlépe.

» Přihláška do dětského koutku

„Otevření LaVaRoss dětského koutku je dalším krokem v programu s pracovním názvem Fandí celá rodina, který bychom rádi uvedli v život. Prvním krokem bylo výrazné zlevnění vstupného pro děti a mládež od nové sezóny, nyní jsme se zaměřili na rodiny a naše nejmenší fanoušky,“ popisuje vznik koutku manažer Orlů Znojmo Petr Veselý. „Za výrazné pomoci města Znojma a stavební firmy LaVaRoss se nám podařilo zrekonstruovat nevyužívané prostory, z nichž vznikl dětský koutek, kde můžou rodiče své děti bez obav zanechat a mít jistotu, že o ně bude během zápasů dobře postaráno,“ dodal.

Oficiální slavnostní otevření koutku proběhne v pátek při zápase s Lublaní.