Na utkání se Salzburgem s plyšákem, udělejte dětem krásné Vánoce!

Charita
ČT 11. 12. 2014
Máte doma nějakou plyšovou hračku, kterou byste chtěli věnovat dětem z Dětského centra Znojmo? Pokud ano, tak ji zcela určitě vezměte s sebou na páteční utkání proti Salzburgu a po první třetině ji vhoďte na ledovou plochu!

Akci s názvem Plyšová sprcha připravila Green Way Ecompany společně s klubem Orli Znojmo. Jedná se o charitativní sbírku, při které se po první třetině nahází dary na ledovou plochu. Všechny plyšové medvídky i další hračky následně posbíráme a předáme jako dárek do Dětského centra Znojmo.

Přijdete na stadion bez plyšáka? Nezoufejte! Ve stánku u pódia s roztleskávačkami si jej budete moci zakoupit za 20,- Kč. Zároveň zde bude umístěna kasička, do níž můžete vhodit příspěvek, jenž bude po dohodě s organizacemi použit na nákup potřebných věcí pro děti, a nebo předán jako dárkový šek.

Nemusíte však nosit jen plyšáky! Ostatní dary (omyvatelné hračky, chrastítka, dětské hry, sportovní potřeby, apod.) můžete předat ve sběrném místu v rohu kluziště u brusírny bruslí.

Z bezpečnostních důvodů lze na led házet pouze plyšové hračky.

25 921 plyšáků zaplavilo ledovou plochu při utkání NHL v Calgary: