Nejdeš na hokej? Uvolni místo kamarádovi a získej bonus

Aktuální zprávy
SO 26. 9. 2020
Dobrá věc se podařila! Nejdete na hokej a máte nevyužitou permanentní kartu? Uvolněte své místo a pomozte zaplnit povolenou kapacitu Nevoga arény! Je to jednoduché a navíc získáte kredit 50 Kč zpět jako poděkování!
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Jak na to a jak to funguje?

• Stáhněte si do svého mobilního telefonu aplikaci Orli Znojmo. Pro zařízení od společnosti Apple ZDE, pro zařízení s operačním systémem Android ZDE.
  • Přihlaste se a nahrajte svoji permanentní kartu.
  • Ve spodní liště klikněte na záložku Permanentka.
  • Klikněte na vaši permanentní kartu a poté na odkaz Uvolnit permanentku. Permanentní kartu lze uvolnit nejpozději 2 hodiny před zápasem.
  • Vyberte zápas, na který chcete svoji permanentní kartu uvolnit a potvrďte volbu.
  • Uvolněné místo se ihned objeví v online prodeji a je k dispozici ostatním fanouškům.
  • V případě, že si vaše místo někdo zakoupí, obdržíte dvě hodiny po ukončení zápasu na váš účet v aplikaci jako poděkování kredit v hodnotě 50 Kč. Tento kredit můžete následně využít např. na nákup vstupenek na zápasy play-off, na které se platnost permanentní karty nevztahuje, nebo v budoucnu na nákup permanentní karty na novou sezónu a mnoho dalšího.

Orly ani Covid nezastaví! Zaplníme Nevoga arénu do posledního možného místa. Zapojte se i vy!

* Jedná se o pilotní projekt. Klub ocení jakékoliv připomínky. Vratka bude připsána pouze ke standardně zakoupeným permanentním kartám. Nevztahuje se na partnerské a sponzorské permice vydané zdarma. Ty jsou však také uvolňovat.