Nejofenzívnější elitní soutěž světa? Opět EBEL!

ICE Hockey League
SO 5. 11. 2016
Chcete záruku, že se nebudete na hokeji nudit? Chcete vidět gólové hody? Pak navštěvujte EBEL! Mezinárodní liga složená z týmů z Rakouska, Slovinska, Maďarska, Itálie a České republiky obhájila prvenství v počtu vstřelených branek na zápas a patří tak k nejatraktivnějším soutěžím světa.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Erste Bank Eishockey Liga je uzavřená soutěž, ve které nemůže žádný z týmů sestoupit. To nahrává ofenzívnímu pojetí hry, kdy se mužstva snaží hrát útočný hokej a na plnění obranných povinností se již tolik nehledí. Díky tomu je průměr branek na zápas největší ze všech nejvyšších soutěží na světě!

Znojmo sice v aktuální sezóně vsítilo pouze třicet pět branek, díky čemuž je druhým nejméně skórujícím týmem v lize, i tak se ale může pyšnit faktem, že jeho fanoušci sledují tu nejatraktivnější možnou podívanou. Čtyřicet šest procent zápasů navíc končí rozdílem jediné branky, což na vzrušujícím zážitku ještě přidává.

Liga Průměr vstřelených gólů na zápas
1.EBEL5,96
2.Tipsport liga (Slovensko)5,81