Nové termíny odložených zápasů, Orly čeká nabitý únor!

Aktuální zprávy
PÁ 21. 1. 2022
Vedení bet-at-home ICE Hockey League po dohodě se všemi zúčastněnými kluby našlo nové termíny všech dosud odložených utkání. Využilo k tomu zejména původně plánovanou únorovou pauzu během olympijských her, do níž nyní vložilo většinu nesehraných zápasů.

Na znojemský tým, který se aktuálně také potýká s nákazou několika členů mužstva, čeká doslova brutální program. Do zápasového kolotoče se Orli vrátí ve středu 26. ledna na ledě Fehérváru (místo původně plánovaného úterý), poté je čeká nabité období s minimálně třemi zápasy každý týden až do konce února, kdy vrcholí základní část.

Vůbec nejtěžší program budou mít svěřenci trenérů Hanlona, Berouna a Jakeše na úvod února. Mezi 1. a 5. únorem sehrají v pěti dnech nevídané čtyři zápasy! O dva dny později 7. února navíc další.

„Případná další odložení by bylo složité řešit, zdraví všech pro nás ale zůstává absolutní prioritou," sdělil prezident ligy Jochen Pildner-Steinburg.

Kompletní zápasový program Orlů najdete zde.

Nejbližší program Orlů

DatumČasSoupeř (Doma / Venku)
st 26. 1.19:15Fehérvár (V)
pá 28. 1.19:15Linz (V)