Novým partnerem klubu je rodinná firma Eichhorn

Aktuální zprávy
PÁ 9. 11. 2012
<em>Znojmo</em> - Rodinná firma Eichhorn rozšíří skupinu sponzorů znojemského hokeje. "Společnost s dlouholetou tradicí si zakládá na prvotřídních službách a spokojenosti svých zákazníků. Proto jsme rádi, že se majitelé rozhodli spojit své jméno s naším klubem. Ačkoliv se jedná o zahraniční společnost, neomezuje se pouze na rakouskou klientelu, ale snaží se vycházet maximálně vstříc také českým zákazníkům. Věříme, že naše vzájemná spolupráce přinese užitek oběma stranám," představil partnera Mgr. Petr Veselý, obchodní a marketingový manažer Orlů.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Obchod Eichhorn v rakouském Hadresu má za sebou více než 80-ti letou tradici. Hlavním programem, ve kterém patrně nemá konkurenci, je zahradní technika (motorové pily, křovinořezy a sekačky) a také nářadí od firmy Makita a Bosch. Více na internetových stránkách firmy zde.