Novým trenérem Orlů je Jiří Režnar

Aktuální zprávy
PÁ 5. 4. 2013
<em>Znojmo</em> - Znojemští hokejisté znají jméno nového hlavního trenéra! Je jím zkušený třiapadesátiletý kouč Jiří Režnar, který má za sebou extraligová angažmá ve Vsetíně či Havířově. Poslední čtyři sezóny působil v Polsku. „Jiří Režnar je trenér s velkými zkušenostmi a uznávaný hokejový odborník. Společně věříme, že se mu ve Znojmě bude dařit," řekl prezident klubu Pavel Ohera.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Jiří Režnar je rodákem z Opavy. Bývalý vynikající hokejista po skončení aktivní kariéry přesídlil na trenérskou lavici, kde prožil vzestup Havířova až do extraligy. Místní Pantery také v nejvyšší soutěži v letech 1999 - 2001 trénoval. Extraligové angažmá absolvoval také v letech 2003 - 2005 na lavičce Vsetína.

Nekompromisní kouč vedl také Mladou Boleslav, Šumperk či Jihlavu, s kterou v sezóně 2002/03 došel až do finále 1. ligy. Znovu se také vracel do Havířova.

V roce 2009 se rozhodl pro zahraniční angažmá a odešel do Polska, kde se stal hlavním koučem JKH GKS Jastrzebie. Výsledky týmu se ve čtyřech sezónách pod Režnarovým vedením neustále zlepšovaly. V ročníku 2012/13 prohrál až ve finálové sérii s Krakovem, navíc dokázal zvítězit v Polském poháru. V týmu Jastrzebie nastupovali mimo jiné Richard Král či bývalý znojemský útočník Radek Procházka.

„Jmenování Jiřího Režnara tak vyvrací nepodložené spekulace některých médií. O dalším složení realizačního týmu Orlů pro příští sezónu v Erste Bank lize zatím nebylo rozhodnuto a jednání stále probíhají," prohlásil manažer klubu Petr Veselý.

Foto: Karina ZapaŁa