Odveta proti pražské Slavii

ST 15. 8. 2007
<i>Znojmo</i> - Orli mají všechny pohárové zápasy na soupeřových kluzištích odehrané a nyní budou usilovat o postup do semifinále pouze na domácí půdě. Oba týmy mají jen jedno vítězství a další neúspěch by jednoho či druhého postavil mimo hru. V prvním utkání s tímto soupeřem dokázalo Znojmo zvítězit a Pražané tak mají co oplácet. Duel je na programu ve čtvrtek od 17:30 v Hostan aréně.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Slavisté odehráli v poháru již čtyři utkání a tři body si odnesli jen z jednoho střetnutí proti Budějovicím, které porazili 3:2. Ve zbylých duelech se z vítězství radovali jejich soupeři. Nejdříve podlehli Orlům 2:5, poté Mountfieldu 1:2 a o všechny body přišli i v zápase s Plzní, která vyhrála 3:1.

Pražané se v uplynulé extraligové sezóně umístili na šestém místě po základní části. Podle jejich představ jistě nedopadlo ani play off, ve kterém vypadli hned ve čtvrtfinále, kde je zastavily České Budějovice poměrem 4:2 na zápasy.

V letošním roce Slavie znatelně obměnila hráčský kádr a vsází na nové tváře. V přípravných utkáních zkouší velké množství mladých hráčů a hokejisty ze spolupracujícího Havlíčkova Brodu. To se sice podepisuje na výsledcích z těchto utkání, ale vedení klubu doufá, že tímto způsobem složí ideální sestavu pro extraligu.

Sestavy z posledního utkání

HC ZNOJEMŠTÍ ORLI: Kameš (Müller) - Chmelíř, Chvátal, Kotaška, Mojžíš, Jareš, Tesařík, Štach, Švrček - Plášek, Haman, Kucharczyk, Selingr, Svoboda, Padělek, Demel, Meidl, Erat, Růžička, Procházka, Čachotský

HC SLAVIA PRAHA: A. Svoboda (Taskinen) - Němeček, Žižka, Hlavačka, Drtina, Jebavý, Sloboda, Staněk, P. Procházka - Hruška, Beránek, Vondrka - Tomica, Bednář, V. Růžička ml. - Borovanský, Rataj, Sup - Kreuzer, Sklenář, Malát