Orli Znojmo a Cars Trade M&M s.r.o. obnovují spolupráci

Aktuální zprávy
PÁ 3. 12. 2021
Společnost Cars Trade M&M s.r.o. zabývající se prodejem prověřených vozů se zařadí mezi zlaté partnery znojemského hokeje.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

"Těší nás, že jsme opět součástí Orlí rodiny a můžeme tímto způsobem přispět k rozvoji znojemského sportu, což je z našeho pohledu regionálních patriotů velmi důležité. Věříme, že i díky naší podpoře se podaří tuto činnost dále zkvalitnit," řekl k obnovení spolupráce jednatel společnosti Marek Záviška.

Restart spolupráce kvituje také manažer Orlů Znojmo Petr Veselý: "Jsme velice rádi, že se nám podařilo obnovit partnerství. Každý partner je pro nás v této nelehké době velmi důležitý. Těší nás, že se společnost Cars Trade opět rozhodla podpořit právě náš klub, za což jí patří velký dík. Věříme, že spolupráce bude prospěšná pro obě strany."

Cars Trade M&M s.r.o.

Autocentrum Cars Trade M&M s.r.o., které již více než patnáct let přináší nabídku kvalitních vozů, se nachází v obci Dyje v blízkosti Znojma. V nabídce společnosti naleznete více než 400 vozů, jejichž velká část má platnou tovární záruku.

"Naším prvotním cílem je solidní jednání a spokojenost zákazníka nejen při prodeji, ale po celou dobu provozu vozidla. Stojíme o to být pro naše zákazníky dobrým partnerem, ke kterému se budou s důvěrou vracet. Vždy chceme nabízet pouze kvalitní vozidla s jasným původem, navíc je naše společnost schopna prodloužit i tovární záruku. V areálu našeho autocentra je k dispozici nový, plně vybavený autoservis včetně pneuservisu. Na vaši návštěvu se těší vyškolený tým profesionálů, pro který je vaše spokojenost vždy na prvním místě," dodává Záviška.

Cars Trade M&M s.r.o. svoji nabídku nově rozšířila o prodej nových čtyřkolek značek TGB, SEGWAY, LINHAI v různých provedeních! Všechny jsou skladem a připravené ihned k odběru. Lze se domluvit na testovací jízdě, volejte na tel: 773 638 833 nebo pište na e-mail: info@carstrade.cz.

Naši zákazníci mohou využít i online prodej na webových stránkách.

• Možnost video prohlídky přes WhatsAPP či Viber.
  • Auto přivezeme na předem sjednanou schůzku.
  • Provedeme testovací jízdu.
  • Spočítáme vám nákup na splátky, také povinné i havarijní pojištění a prodloužení tovární záruky až na 36 měsíců. Samotný prodej uzavřeme pouze s Vámi mimo provozovnu Autocentra.

Samozřejmostí je dodržování veškerých hygienických opatření. Všechny naše vozy jsou profesionálně vyčištěny a pravidelně dezinfikovány.

Více informací o Cars Trade M&M s.r.o. získáte také na Facebooku nebo Instagramu.