Orli Znojmo a Erste Leasing pokračují ve spolupráci

Aktuální zprávy
PÁ 29. 6. 2018
Společnost Erste Leasing, a.s. navazuje na dlouholetou tradici a i v sezóně 2018/2019 bude nadále podporovat Orly v jejich výkonech. Nově se budete potkávat s novým logem společnosti.

Erste Leasing totiž v průběhu měsíce června změnila své logo a nově nabízí své produkty pod značkou Leasing České spořitelny.

„Jsme rádi, že jako společnost sídlící ve Znojmě můžeme i nadále podporovat hokej v našem městě a zařadit se tak dlouholetým a tradičním podporovatelům klubu,“ uvedl obchodní ředitel společnosti ing. Aleš Cejpek.

„Nesmírně si ceníme podpory, kterou nám společnost Erste Leasing dlouhodobě poskytuje, a také toho, že se rozhodla tuto podporu zachovat a pokračovat v ní i v následujícím období. Za to jí patří velký dík. Je to jeden z naši nejvýznamnějších partnerů sídlící přímo ve Znojmě. O to více nás těší, že se nám podařilo dohodnout na další vzájemné spolupráci," konstatuje manažer klubu Petr Veselý.

Erste Leasing, a.s. patří do silné skupiny České spořitelny, a.s. Nabízí svým klientům financování strojů a zařízení a to zejména klientům ze zemědělského sektoru. Erste Leasing je od roku 2013 jedničkou trhu financování zemědělských strojů, techniky a technologií.

Více o službách najdete na www.ersteleasing.cz