Orli dětem: aukce dresů vynesla neuvěřitelných 153 495 Kč!

Charita
PÁ 22. 12. 2017
Charitativní vánoční aukce Orli dětem, v níž fanoušci soupeřili o limitovanou černou sadu dresů A-týmu, vynesla rekordní sumu 153 495 Kč!

Peníze poputují na konto Dětského centra ve Znojmě, které prostředky využije mimo jiné na zlepšení kvality své pediatrické, neurologické, psychologické, výchovné a sociální péče ohroženým a postiženým dětem a jejich rodinám. Zástupcům centra bude šek předán 26. prosince před domácím zápasem proti Vídni.

Konec aukce byl naplánován na čtvrtečních 21:00, o některé dresy byl ale sváděn tuhý boj ještě čtyřicet minut později. Vůbec nejvyšší sumu, 14 900 Kč, zaplatil výherce za dres brankáře Marka Schwarze. Na druhém místě skončil trikot Radka Čípa (8 400 Kč) následovaný Coltonem Yellow Hornem (8 000 Kč).

"Fanouškům bychom tímto chtěli velmi poděkovat. Zájem o dresy nás ohromně potěšil, vybraná částka více jak 150 tisíc korun je úžasná. Bezprostředně před Vánoci takové gesto nejen potěší, ale věřím, že díky vybraným prostředkům hlavně pomůže tam, kde je to třeba," řekl manažer Orlů Petr Veselý.

Dresy jsou k vyzvednutí v pátek od 10 do 12 a od 13 do 16 hodin v kanceláři klubu při platbě hotově, jinak budou výhercům odesílány po Vánocích. Z provozních důvodů není možné dresy vyzvedávat bezprostředně před či v průběhu večerního zápasu! Děkujeme za pochopení.