Orli dětem: získejte speciální černé dresy a přispějte na dobrou věc!

Charita
ČT 14. 12. 2017
Orli Znojmo nastoupí v úterním utkání proti Klagenfurtu ve speciální černé variantě dresů. Tuto limitovanou edici nelze koupit, fanoušci ale dresy mohou vydražit v online aukci hned po zápase, a získat tak last-minute vánoční dárek. Výtěžek aukce poputuje Dětskému centru ve Znojmě.

Vánoční charitativní aukce odstartuje hned po zápase 19. prosince večer a bude probíhat do 21. prosince do 21:00. Spolu s každým vydraženým dresem, jenž bude podepsán příslušným hráčem, obdrží výherce také certifikát pravosti. Při platbě hotově bude možné dres vyzvednout hned 22. prosince v kanceláři klubu. Nevyzvednuté dresy budou poté odeslány po Vánocích.

Dětské centrum Znojmo je zdravotnickým zařízením zřízeným Jihomoravským krajem. Poskytuje vedle pediatrické, neurologické, psychologické, výchovné a sociální péče ohroženým a postiženým dětem a jejich rodinám také péči léčebně rehabilitační.

Ta je zde klientům zprostředkovávána nejen ve formě ambulantní, ale i prostřednictvím nabídky tzv. intenzivních rehabilitačních pobytů. Právě díky rehabilitaci navštěvují naše zařízení klienti z celé České republiky. Pro zlepšení podmínek odborné péče zvláště pro dlouhodobé pobyty pacientů si Dětské centrum stanovilo následující cíle, které však bez sponzorské pomoci nelze naplnit. Jedná se především o pořízení:

1. Motomedu Gracile
2. Stabilometrické plošiny