Orli opět na ledě

Aktuální zprávy
ST 23. 7. 2003
Z n o j m o - Po třítýdenní dovolené se v pondělí objevili Orli opět na ledě. Kromě problémů s novou výstrojí trénink probíhal v pohodě, i když na hráčích byla znát únava hlavně z jiného druhu zátěže, než na jakou byli ze suché přípravy zvyklí. Na své oblíbence se přišlo podívat několik desítek diváků, jak je to již na znojemském stadioně tradicí. Ti pak měli možnost prohlédnout si na dresech nové logo klubu a také úplně novou kostku nad ledem se čtyřmi obrazovkami.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Trenér Pavel Pazourek byl s přístupem hráčů spokojen. "Dnes to byl takový úvodní, seznamovací trénink. Kluci si musí zvyknout na to, že najednou vozí, oproti tělocvičně nebo posilovně, o osm kilo výstroje navíc. Mají ale natrénováno, po pár dnech to všechno bude dobré."

Předpisový vláček vedený kapitánem Pucherem

Je to jasné, co máte dělat?

Tak do toho

Na tréninku nemohl chybět ani prezident klubu Jaroslav Vlasák

Je to dřina a to horko...

Nezvykle odhalený Robert Slávik (nepříjemně ho tlačila nová vesta)

Obě nové slovenské posily Ján Pardavý a Igor Rataj

Roman Lisko a Olda Helebrant mají dobrou nálady vždy

V plném tempu David Ludvík a Ján Pardavý

Divácká kulisa bývá dobrá i na tréninku

Pod střechou zimáku již je nainstalovaná nová informační kostka úctyhodných rozměrů.