Orli poměří síly s Medvědy

NE 9. 11. 2003
Z n o j m o - Po reprezentační přestávce vyjedou v úterý opět na led všechny extraligové celky k 21. kolu a Znojemští orli přivítají doma Medvědy z týmu HC Hamé. Těm se v poslední době daří; s 38 body okupují druhou příčku za vedoucími Pardubicemi. V posledním kole porazili Karlovy Vary 4:0 a k dobrým výkonům se rozchytal slovenský brankář Murín, který na domácím ledě dvakrát po sobě udržel čisté konto.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku Formu má také střelec a reprezentant Balaštík, jenž ve dvaceti zápasech vstřelil 14 gólů, na které mu nejčastěji přihrával jeho spoluhráč z útoku Leška. Na paty Balaštíkovi šlape znojemský kanonýr Uram se 13 trefami do černého, proto bude zajímavé sledovat, čí muška bude v tomto zápase přesnější.

Přehled vzájemných zápasů.