Orlí rodina: DS DUMA

Aktuální zprávy
PÁ 27. 11. 2020
I v této těžké době se najdou společnosti, které jsou schopné podpořit sport. V minulém týdnu se stala součástí Orlí rodiny firma DS DUMA. Nyní přinášíme rozhovor s jednatelem Martinem Ďuráčem o tom, jak spolupráce vznikla a čím se společnost DS DUMA primárně zabývá.

Co vás k podpoře sportu ve Znojmě přivedlo?
Jsme nově vzniklá znojemská stavební firma DS DUMA (www.dsduma.cz) s kladným vztahem ke každému sportu a obzvlášť k lednímu hokeji.

Proč právě Orli Znojmo?
Chceme podporovat někoho, kdo si jde přes veškeré úspěchy i neúspěchy za svými sny a cíli a tvrdě na sobě maká. Stejně jako my.

Jak dlouho hokej ve Znojmě podporujete?
Celý náš pracovní tým je velkým fanouškem znojemského hokeje už dlouho, ale na sponzorské spolupráci jsme se dohodli až letošní rok.

Co byste popřáli klubu do budoucích sezón?
Přejeme Orlům hodně pevného zdraví a aby se tato mimořádná situace spojená s pandemií Covid-19 brzy vrátila do normálu a Orli byli úspěšní jako dřív.

Čím se vaše společnost zabývá?
Jsme znojemská stavební firma zabývající se dopravními stavbami. Provádíme kompletní dodávku komunikací a zpevněných ploch, výstavbu a rekonstrukce inženýrských sítí. Nabízíme kompletní realizaci a poradenství v oboru dopravních staveb.

Jak se vaše společnost vyrovnává se současnou situací?
Stavebního odvětví se omezení nařízená vládou naštěstí až tak moc nedotkla. Doufáme však, že se brzy opatření rozvolní a všichni lidé se budou moci zase vrátit do plnohodnotného života.

Máte rozbitý vjezd, chodník nebo je potřeba zřídit přípojku vodovodu a kanalizace? Neváhejte kontaktovat stavební firmu DS DUMA s.r.o., Dobšická 15, Znojmo 669 02, www.dsduma.cz.

Zahájení nové akce - Kratochvilka 👏

Zveřejnil(a) DS DUMA dne Čtvrtek 19. listopadu 2020