Orlí rodina: Vyžrálek Busy

Rozhovory
ČT 18. 6. 2020
V rámci seriálu Orlí rodina představujeme dalšího z partnerů znojemského hokeje. Je jím rodinná firma Vyžrálek Busy, na jejíž nadstandardní služby v oblasti dopravy se spoléhají týmy klubu již mnoho let.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Rodinná firma Vyžrálek Busy byla založena v roce 2002. Začínala s jedním zaměstnancem a vše probíhalo při zaměstnání. Nicméně postupem času a poctivou prací se společnost začala rozrůstat a nyní poskytuje komplexní služby nejen v oblasti osobní dopravy. Na naše otázky nám odpověděl zakladatel firmy a velký fanda Orlů Milan Vyžrálek.

Co vás k podpoře sportu ve Znojmě přivedlo? Proč právě Orli Znojmo?
Když jsme před 18 lety začali provozovat autobusovou dopravu, vozili jsme zákazníky na plavání, do divadla, na výlety a další akce. Vždy když jsem na cestách potkával autobus Orlů, říkal jsem si, že by to pro mě byla skvělá vizitka někdy vozit hráče hokejového klubu, a stát se tak partnerem Orlů. To se mi nakonec vyplnilo. Orli Znojmo proto, že je to klub, který má renomé a zvučné jméno v hokejovém světě.

Jak dlouho hokej ve Znojmě podporujete?
Mládežnické týmy vozíme již jedenáct let. U A-týmu jsme osm sezón. Myslím, že odvádíme poctivou práci a vždy jsme týmy dopravili spolehlivě a hlavně bezpečně do cíle, ať již v Čechách nebo téměř po celé Evropě. Toto vzájemné partnerství s klubem nás velmi naplňuje a motivuje do další spolupráce.

Co byste popřáli klubu do budoucích sezón?
Klubu přejeme, aby fungoval tak, jak funguje po celá ta léta, co pro klub pracujeme. Ať vše zvládne a my všichni, diváci, partneři, hráči se můžeme nadále bavit při zápasech Orlů.

Přestavte ve stručnosti vaši společnost
Jsme rodinná firma. Kromě vnitrostátní a mezinárodní autobusové dopravy poskytujeme také služby v zemědělství. K dispozici máme moderní vozový park, díky kterému je cestování velice pohodlné a komfortní. Kompletní nabídku našich služeb mohou případní zájemci nalézt na stránkách www.vyzralek.cz.

Jak se vaše společnost vyrovnávám se současnou situací?
Současná situace dopadla na nás všechny, ale věřím, že to společně všichni zvládneme a brzy se vše vrátí zase do normálu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

#setra#black#hcorli