Orli vezou tři body a už nejsou poslední

Zápas
ÚT 28. 10. 2008
<em>Pardubice</em> - Dohrávka 4. kola proti Pardubicím konečně přinesla Znojmu posun z úplného dna tabulky, kde setrvávalo po posledních jedenácti zápasech. Navíc letos zatím jako jediné mužstvo dokázalo vybojovat na ledě Moelleru všechny body. Těsnou výhru nastartovala branka Pavla Mojžíše v první třetině. Domácí se nemohli střelecky prosadit proti skvěle chytajícímu Jiřímu Trvajovi. Až v poslední části vyrovnali v přesilové hře čtyři na tři gólem Aleše Píši. Jejich radost ale netrvala dlouho, za necelou minutu a půl Orli znovu vedli, když znojemskou přesilovku využil svojí klasickou dělovkou od modré Radim Bičánek. Znojemští hokejisté ustáli závěrečný obrovský tlak Pardubic a zejména díky Trvajovi získali velmi důležité tři body.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024