Orlí žáci zakončili sezónu turnajovým vítězstvím!

Žákovský hokej
ÚT 5. 4. 2011
<em>Znojmo, Brno</em> - Nejlepším možným způsobem zakončili letošní soutěžní ročník znojemští žáci. První dubnový den na brněnských halách dětí a mládeže za Lužánkami porazili na čtyřčlenném turnaji všechny konkurenty, vybojovali první místo, pohár pro vítěze a cenné medaile.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Výsledky Orlů

Znojmo - HK Ružinov Bratislava 9:7
Znojmo - Kometa Úvoz 5:2
Znojmo - Kometa Group 7:0

Komentář k turnaji

V prvním zápase se skóre několikrát otočilo. V utkání plném branek a šancí se nám nakonec podařilo strhnout vítězství na svou stranu a utéct soupeři o dvě branky. Další dvě utkání s Kometami už byly plně v naší režii. Kluci nepodcenili začátky a rychlými góly vždy diktovali hru.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhodnocen Karel Plášek.

Žáci Orli Znojmo, top

Ležící zleva: brankáři Křesťan Daniel a Matula Hynek.
Spodní řada zleva: Švanda Michal, Růžička Jonáš, Věrný Dominik, Šána Matyáš, Stromko Jakub a Pigl Tomáš.
Vrchní řada zleva: Konečný Vojtěch, Svoboda Ondřej, Frimel Tomáš, Fruvirt Michal, Plášek Karel, Veleba Petr a Navrátil Adam.