Orli začnou EBEL nakonec v repríze finále doma o Vinobraní

Aktuální zprávy
ČT 7. 7. 2016
Program úvodních dvou kol nového ročníku EBEL doznal změn. Orli se oproti původnímu plánu představí doma hned v prvním kole v pátek 16. září, kdy během Znojemského vinobraní přivítají v repríze loňského finále Red Bull Salzburg.

O dva dny později v neděli 18. září pak odcestují k utkání do Villachu. Tímto duelem měli původně sezónu odstartovat. Podobně jako v loňských letech tak zůstane zachována tradice reprízy finálového souboje z předešlého ročníku v prvním kole nové sezóny.

Vůbec prvním utkáním nové sezóny bude už ve čtvrtek 15. září předehrávka Vídeň – Linz. Tu odvysílá televize SKY, která si pro své televizní zápasy zvolila jako hrací den čtvrtek. Také Orli už v podzimním programu jeden takový duel mají, 27. října se ve čtvrtečním termínu před kamerami SKY představí na ledě Salzburgu.

Program 1. kola EBEL 2016/17

Vídeň – Linz (čtvrtek 15. září)
Znojmo – Salzburg
Dornbirn – Graz