Orli zahájili letní přípravu, zasáhne do ní přibližně 31 hráčů

Aktuální zprávy
ST 20. 4. 2011
<em>Znojmo</em> - Nová prvoligová sezóna se pomalu rozbíhá. Orli ve středu 20. dubna zahájili letní přípravu. Trenérům by se v průběhu tohoto měsíce mělo hlásit přibližně 31 hráčů. Velkou část z tohoto čísla tvoří jména úspěšného juniorského celku, který před měsícem získal titul mistra České republiky. Vedení může nadále počítat se službami Lubomíra Štacha i Martina Podešvy. O dalších jménech a novinkách Vás budeme informovat v nejbližších dnech.

Klub se dohodl na další spolupráci s obráncem Lubomírem Štachem a v nejbližších dnech by s ním měla být podepsána smlouva. Stejná situace se týká i dalších dvou beků, z nichž jeden působil ve Znojmě již minulou sezónu.

V útočných řadách může klub počítat s Martinem Podešvou, jehož angažmá se změnilo ze střídavých startů na hostování. Do letní přípravy se zapojila také velká část úspěšného juniorského kádru.

⇒  Karel Plášek si loni zahrál v Písku i v Plni. O jeho dalším angažmá se jedná

Naopak z týmu odchází obránce Tomáš Kolafa, který na jihu Moravy hostoval dva roky z Kladna. V těchto dnech se zapojil do letní přípravy s Duklou Jihlavou. S největší pravděpodobností neoblékne dres s Orlem na prsou ani obránce Tomáš Klimeš. Nepočítá se ani se službami útočníků Tomáše Vyletelky a Jana Česneka.

Otazník visí nad gólmanem Lubošem Horčičkou, o kterého projevily zájem některé extraligové kluby. Stejně tak se jedná o dalším působení dlouholeté opory znojemského hokeje Karla Pláška.

Přesnější informace o kostře kádru na další sezónu Vám přineseme v nejbližších dnech.