Orli Znojmo Orli Znojmo

Orli znají los pro následující ročník

Orli znají los pro následující ročník

Další ročník naší nejvyšší hokejové soutěže byl rozlosován. Přinášíme vám kompletní jízdní řád Tipsport extraligy na sezónu 2005/06. Zápasy i s termíny můžete shlédnout také ZDE! V pátek 9.září vypukne pro Orly nový ročník zápasem proti stříbrnému celku z minulého roku - týmu HC Hamé.
1. kolo: 9. září 2005 – pátek: 
01. Vsetínská hokejová – HC Slavia Praha
02. HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec
03. HC Sparta Praha – HC Chemopetrol
04. HC Moeller Pardubice – HC Energie Karlovy Vary
05. HC Rabat Kladno – HC České Budějovice
06. HC Znojemští Orli – HC Hamé Zlín
07. HC Lasselsberger Plzeň – HC Vítkovice Steel

2. kolo: 11. září 2005 – neděle: 
08. HC Hamé Zlín – HC Lasselsberger Plzeň
09. HC Vítkovice Steel – Pardubice
10. HC Slavia Praha – HC Rabat Kladno
11. HC České Budějovice – HC Oceláři Třinec
12. HC Energie Karlovy Vary – HC Znojemští Orli
13. Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha
14. HC Chemopetrol – Vsetínská hokejová  a.s.

3. kolo: 13. září 2005 – úterý: 
15. HC Oceláři Třinec – Vsetínská hokejová  a.s.
16. HC Sparta Praha – HC Energie Karlovy Vary
17. HC Moeller Pardubice – HC Chemopetrol
18. HC Rabat Kladno – Bílí Tygři Liberec
19. HC Znojemští Orli – HC Slavia Praha
20. HC Lasselsberger Plzeň – HC České Budějovice
21. HC Hamé Zlín – HC Vítkovice Steel

4. kolo: 16. září 2005 – pátek: 
22. Vsetínská hokejová – HC Sparta Praha
23. HC Vítkovice Steel – HC Znojemští Orli
24. HC Slavia Praha – HC Lasselsberger Plzeň
25. HC České Budějovice – Pardubice
26. HC Energie Karlovy Vary – HC Rabat Kladno
27. Bílí Tygři Liberec – HC Hamé Zlín
28. HC Chemopetrol – HC Oceláři Třinec

5. kolo: 18. září 2005 – neděle: 
29. HC Sparta Praha – HC České Budějovice
30. HC Moeller Pardubice – Vsetínská hokejová  a.s.
31. HC Rabat Kladno – HC Oceláři Třinec
32. HC Znojemští Orli – Bílí Tygři Liberec
33. HC Lasselsberger Plzeň – HC Chemopetrol
34. HC Hamé Zlín – HC Slavia Praha
35. HC Vítkovice Steel – HC Energie Karlovy Vary

6. kolo: 23. září 2005 – pátek: 
36. Vsetínská hokejová – HC Rabat Kladno
37. HC Oceláři Třinec –  HC Sparta Praha
38. HC Slavia Praha – HC Vítkovice Steel
39. HC České Budějovice – HC Hamé Zlín
40. HC Energie Karlovy Vary – HC Lasselsberger Plzeň
41. Bílí Tygři Liberec – Pardubice
42. HC Chemopetrol – HC Znojemští Orli

7. kolo: 25. září 2005 – neděle: 
43. HC Moeller Pardubice – HC Sparta Praha
44. HC Rabat Kladno – HC Chemopetrol
45. HC Znojemští Orli – HC Oceláři Třinec
46. HC Lasselsberger Plzeň – Vsetínská hokejová  a.s.
47. HC Hamé Zlín – HC Energie Karlovy Vary
48. HC Vítkovice Steel – Bílí Tygři Liberec
49. HC Slavia Praha – HC České Budějovice

8. kolo: 27. září 2005 – úterý: 
50. Vsetínská hokejová – HC Znojemští Orli
51. HC Oceláři Třinec – Pardubice
52. HC Sparta Praha – HC Rabat Kladno
53. HC České Budějovice – HC Vítkovice Steel
54. HC Energie Karlovy Vary – HC Slavia Praha
55. Bílí Tygři Liberec – HC Lasselsberger Plzeň
56. HC Chemopetrol – HC Hamé Zlín

9. kolo: 30. září 2005 – pátek: 
57. HC Rabat Kladno – Pardubice
58. HC Znojemští Orli – HC Sparta Praha
59. HC Lasselsberger Plzeň – HC Oceláři Třinec
60. HC Hamé Zlín – Vsetínská hokejová  a.s.
61. HC Vítkovice Steel – HC Chemopetrol
62. HC Slavia Praha – Bílí Tygři Liberec
63. HC České Budějovice – HC Energie Karlovy Vary

10. kolo: 2.. října 2005 – neděle: 
64. Vsetínská hokejová – HC Vítkovice Steel
65. HC Oceláři Třinec – HC Slavia Praha
66. HC Sparta Praha – HC Hamé Zlín
67. HC Moeller Pardubice – HC Lasselsberger Plzeň
68. HC Rabat Kladno – HC Znojemští Orli
69. Bílí Tygři Liberec – HC Energie Karlovy Vary
70. HC Chemopetrol – HC České Budějovice

11. kolo: 7. října 2005 – pátek: 
71. HC Znojemští Orli – Pardubice
72. HC Lasselsberger Plzeň – HC Sparta Praha
73. HC Hamé Zlín – HC Oceláři Třinec
74. HC Vítkovice Steel – HC Rabat Kladno
75. HC Slavia Praha – HC Chemopetrol
76. HC České Budějovice – Bílí Tygři Liberec	
77. HC Energie Karlovy Vary – Vsetínská hokejová  a.s.

12. kolo: 9. října 2005 – neděle: 
78. Vsetínská hokejová – HC České Budějovice
79. HC Oceláři Třinec – HC Energie Karlovy Vary
80. HC Sparta Praha – HC Vítkovice Steel
81. HC Moeller Pardubice – HC Slavia Praha
82. HC Rabat Kladno – HC Hamé Zlín
83. HC Znojemští Orli – HC Lasselsberger Plzeň
84. HC Chemopetrol – Bílí Tygři Liberec

13. kolo: 11. října 2005 – úterý: 
85. HC Lasselsberger Plzeň – HC Rabat Kladno
86. HC Hamé Zlín – Pardubice
87. HC Vítkovice Steel – HC Oceláři Třinec
88. HC Sparta Praha – HC Slavia Praha
89. HC České Budějovice – HC Znojemští Orli	
90. HC Energie Karlovy Vary – HC Chemopetrol
91. Bílí Tygři Liberec – Vsetínská hokejová  a.s.

14. kolo: 14. října 2005 – pátek: 
92. HC Slavia Praha – Vsetínská hokejová (hraje se 13. října 2005 – čtvrtek)
93. Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec
94. HC Chemopetrol – HC Sparta Praha
95. HC Energie Karlovy Vary – Pardubice
96. HC České Budějovice – HC Rabat Kladno
97. HC Hamé Zlín – HC Znojemští Orli
98. HC Vítkovice Steel – HC Lasselsberger Plzeň

15. kolo: 16. října 2005 – neděle: 
99.  HC Lasselsberger Plzeň – HC Hamé Zlín
100. HC Moeller Pardubice – HC Vítkovice Steel
101. HC Rabat Kladno – HC Slavia Praha
102. HC Oceláři Třinec – HC České Budějovice	
103. HC Znojemští Orli – HC Energie Karlovy Vary
104. HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec
105. Vsetínská hokejová – HC Chemopetrol

16. kolo: 21. října 2005 – pátek: 
106. Vsetínská hokejová – HC Oceláři Třinec
107. HC Energie Karlovy Vary – HC Sparta Praha
108. HC Chemopetrol – Pardubice
109. Bílí Tygři Liberec – HC Rabat Kladno
110. HC Slavia Praha – HC Znojemští Orli
111. HC České Budějovice – HC Lasselsberger Plzeň
112. HC Vítkovice Steel – HC Hamé Zlín

17. kolo: 23. října 2005 – neděle: 
113. HC Sparta Praha – Vsetínská hokejová  a.s.
114. HC Znojemští Orli – HC Vítkovice Steel
115. HC Lasselsberger Plzeň – HC Slavia Praha
116. HC Moeller Pardubice – HC České Budějovice
117. HC Rabat Kladno – HC Energie Karlovy Vary
118. HC Hamé Zlín – Bílí Tygři Liberec
119. HC Oceláři Třinec – HC Chemopetrol

18. kolo: 25. října 2005 – úterý: 
120. HC České Budějovice – HC Sparta Praha
121. Vsetínská hokejová – Pardubice
122. HC Oceláři Třinec – HC Rabat Kladno
123. Bílí Tygři Liberec – HC Znojemští Orli
124. HC Chemopetrol – HC Lasselsberger Plzeň
125. HC Slavia Praha – HC Hamé Zlín (hraje se 26. října 2005 – středa)
126. HC Energie Karlovy Vary – HC Vítkovice Steel

19. kolo: 28. října 2005 – pátek: 
127. HC Rabat Kladno – Vsetínská hokejová  a.s.
128. HC Sparta Praha – HC Oceláři Třinec
129. HC Vítkovice Steel – HC Slavia Praha
130. HC Hamé Zlín – HC České Budějovice
131. HC Lasselsberger Plzeň – HC Energie Karlovy Vary
132. HC Moeller Pardubice – Bílí Tygři Liberec
133. HC Znojemští Orli – HC Chemopetrol

20. kolo: 30. října 2005 – neděle: 
134. HC Sparta Praha – Pardubice
135. HC Chemopetrol – HC Rabat Kladno
136. HC Oceláři Třinec – HC Znojemští Orli
137. Vsetínská hokejová – HC Lasselsberger Plzeň
138. HC Energie Karlovy Vary – HC Hamé Zlín
139. Bílí Tygři Liberec – HC Vítkovice Steel
140. HC České Budějovice – HC Slavia Praha

21. kolo: 1. listopadu 2005 – úterý: 
141. HC Znojemští Orli – Vsetínská hokejová  a.s.
142. HC Moeller Pardubice – HC Oceláři Třinec
143. HC Rabat Kladno – HC Sparta Praha
144. HC Vítkovice Steel – HC České Budějovice
145. HC Slavia Praha – HC Energie Karlovy Vary
146. HC Lasselsberger Plzeň – Bílí Tygři Liberec
147. HC Hamé Zlín – HC Chemopetrol

22. kolo: 4. listopadu 2005 – pátek: 
148. HC Moeller Pardubice – HC Rabat Kladno
149. HC Sparta Praha – HC Znojemští Orli
150. HC Oceláři Třinec – HC Lasselsberger Plzeň
151. Vsetínská hokejová – HC Hamé Zlín
152. HC Chemopetrol – HC Vítkovice Steel
153. Bílí Tygři Liberec – HC Slavia Praha
154. HC Energie Karlovy Vary – HC České Budějovice

23. kolo: 6. listopadu 2005 – neděle: 
155. HC Vítkovice Steel – Vsetínská hokejová  a.s.
156. HC Slavia Praha – HC Oceláři Třinec
157. HC Hamé Zlín – HC Sparta Praha
158. HC Lasselsberger Plzeň – Pardubice
159. HC Znojemští Orli – HC Rabat Kladno
160. HC Energie Karlovy Vary – Bílí Tygři Liberec
161. HC České Budějovice – HC Chemopetrol

24. kolo: 18. listopadu 2005 – pátek: 
162. HC Moeller Pardubice – HC Znojemští Orli
163. HC Sparta Praha – HC Lasselsberger Plzeň
164. HC Oceláři Třinec – HC Hamé Zlín
165. HC Rabat Kladno – HC Vítkovice Steel
166. HC Chemopetrol – HC Slavia Praha
167. Bílí Tygři Liberec – HC České Budějovice
168. Vsetínská hokejová – HC Energie Karlovy Vary

25. kolo: 20. listopadu 2005 – neděle: 
169. HC České Budějovice – Vsetínská hokejová  a.s.
170. HC Energie Karlovy Vary – HC Oceláři Třinec
171. HC Vítkovice Steel – HC Sparta Praha
172. HC Slavia Praha – HC Moeller Pardubice(hraje se 19. října 2005 – středa)
173. HC Hamé Zlín – HC Rabat Kladno
174. HC Lasselsberger Plzeň – HC Znojemští Orli
175. Bílí Tygři Liberec – HC Chemopetrol

26. kolo: 22. listopadu 2005 – úterý: 
176. HC Rabat Kladno – HC Lasselsberger Plzeň
177. HC Moeller Pardubice – HC Hamé Zlín
178. HC Oceláři Třinec – HC Vítkovice Steel
179. HC Slavia Praha – HC Sparta Praha
180. HC Znojemští Orli – HC České Budějovice
181. HC Chemopetrol – HC Energie Karlovy Vary
182. Vsetínská hokejová – Bílí Tygři Liberec

27. kolo: 25. listopadu 2005 – pátek: 
183. Vsetínská hokejová – HC Slavia Praha
184. HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec
185. HC Sparta Praha – HC Chemopetrol
186. HC Moeller Pardubice – HC Energie Karlovy Vary
187. HC Rabat Kladno – HC České Budějovice
188. HC Znojemští Orli – HC Hamé Zlín
189. HC Lasselsberger Plzeň – HC Vítkovice Steel

28. kolo: 27. listopadu 2005 – neděle: 
190. HC Hamé Zlín – HC Lasselsberger Plzeň
191. HC Vítkovice Steel – Pardubice
192. HC Slavia Praha – HC Rabat Kladno 
193. HC České Budějovice – HC Oceláři Třinec
194. HC Energie Karlovy Vary – HC Znojemští Orli
195. Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha
196. HC Chemopetrol – Vsetínská hokejová  a.s.

29. kolo: 2. prosince 2005 – pátek: 
197. HC Oceláři Třinec – Vsetínská hokejová  a.s.
198. HC Sparta Praha – HC Energie Karlovy Vary
199. HC Moeller Pardubice – HC Chemopetrol
200. HC Rabat Kladno – Bílí Tygři Liberec
201. HC Znojemští Orli – HC Slavia Praha
202. HC Lasselsberger Plzeň – HC České Budějovice
203. HC Hamé Zlín – HC Vítkovice Steel

30. kolo: 4. prosince 2005 – neděle: 
204. Vsetínská hokejová – HC Sparta Praha
205. HC Vítkovice Steel – HC Znojemští Orli
206. HC Slavia Praha – HC Lasselsberger Plzeň
207. HC České Budějovice – Pardubice
208. HC Energie Karlovy Vary – HC Rabat Kladno
209. Bílí Tygři Liberec – HC Hamé Zlín
210. HC Chemopetrol – HC Oceláři Třinec

31. kolo: 6. prosince 2005 – úterý: 
211. HC Sparta Praha – HC České Budějovice
212. HC Moeller Pardubice – Vsetínská hokejová  a.s.
213. HC Rabat Kladno – HC Oceláři Třinec
214. HC Znojemští Orli – Bílí Tygři Liberec
215. HC Lasselsberger Plzeň – HC Chemopetrol
216. HC Hamé Zlín – HC Slavia Praha
217. HC Vítkovice Steel – HC Energie Karlovy Vary

32. kolo: 9. prosince 2005 – pátek: 
218. Vsetínská hokejová – HC Rabat Kladno
219. HC Oceláři Třinec – HC Sparta Praha
220. HC Slavia Praha – HC Vítkovice Steel (hraje se 8. prosince 2005 – čtvrtek)
221. HC České Budějovice – HC Hamé Zlín
222. HC Energie Karlovy Vary – HC Lasselsberger Plzeň
223. Bílí Tygři Liberec – Pardubice
224. HC Chemopetrol – HC Znojemští Orli

33. kolo: 11. prosince 2005 – neděle: 
25. HC Moeller Pardubice – HC Sparta Praha
226. HC Rabat Kladno – HC Chemopetrol
227. HC Znojemští Orli – HC Oceláři Třinec
228. HC Lasselsberger Plzeň – Vsetínská hokejová  a.s.
229. HC Hamé Zlín – HC Energie Karlovy Vary
230. HC Vítkovice Steel – Bílí Tygři Liberec
231. HC Slavia Praha – HC České Budějovice (hraje se 12. prosince 2005 – pondělí)

34. kolo: 20. prosince 2005 – úterý: 
232. Vsetínská hokejová – HC Znojemští Orli
233. HC Oceláři Třinec – Pardubice
234. HC Sparta Praha – HC Rabat Kladno
235. HC České Budějovice – HC Vítkovice Steel
236. HC Energie Karlovy Vary – HC Slavia Praha
237. Bílí Tygři Liberec – HC Lasselsberger Plzeň
238. HC Chemopetrol – HC Hamé Zlín

35. kolo: 22. prosince 2005 – čtvrtek: 
239. HC Rabat Kladno – Pardubice
240. HC Znojemští Orli – HC Sparta Praha
241. HC Lasselsberger Plzeň – HC Oceláři Třinec
242. HC Hamé Zlín – Vsetínská hokejová  a.s.
243. HC Vítkovice Steel – HC Chemopetrol
244. HC Slavia Praha – Bílí Tygři Liberec
245. HC České Budějovice – HC Energie Karlovy Vary

36. kolo: 28. prosince 2005 – středa: 
246. Vsetínská hokejová – HC Vítkovice Steel
247. HC Oceláři Třinec – HC Slavia Praha
248. HC Sparta Praha – HC Hamé Zlín
249. HC Moeller Pardubice – HC Lasselsberger Plzeň
250. HC Rabat Kladno – HC Znojemští Orli
251. Bílí Tygři Liberec – HC Energie Karlovy Vary
252. HC Chemopetrol – HC České Budějovice

37. kolo: 30. prosince 2005 – pátek: 
253. HC Znojemští Orli – Pardubice
254. HC Lasselsberger Plzeň – HC Sparta Praha
255. HC Hamé Zlín – HC Oceláři Třinec
256. HC Vítkovice Steel – HC Rabat Kladno
257. HC Slavia Praha – HC Chemopetrol
258. HC České Budějovice – Bílí Tygři Liberec
259. HC Energie Karlovy Vary – Vsetínská hokejová  a.s.

38. kolo: 3. ledna 2006 – úterý: 
260. Vsetínská hokejová – HC České Budějovice
261. HC Oceláři Třinec – HC Energie Karlovy Vary
262. HC Sparta Praha – HC Vítkovice Steel
263. HC Moeller Pardubice – HC Slavia Praha
264. HC Rabat Kladno – HC Hamé Zlín
265. HC Znojemští Orli – HC Lasselsberger Plzeň
266. HC Chemopetrol – Bílí Tygři Liberec

39. kolo: 10. ledna 2006 – úterý: 
267. HC Lasselsberger Plzeň – HC Rabat Kladno
268. HC Hamé Zlín – Pardubice
269. HC Vítkovice Steel – HC Oceláři Třinec 
270. HC Slavia Praha – HC Sparta Praha
271. HC České Budějovice – HC Znojemští Orli
272. HC Energie Karlovy Vary – HC Chemopetrol
273. Bílí Tygři Liberec – Vsetínská hokejová  a.s.

40. kolo: 13. ledna 2006 – pátek: 
274. HC Slavia Praha – Vsetínská hokejová  a.s.
275. Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec
276. HC Chemopetrol – HC Sparta Praha
277. HC Energie Karlovy Vary – Pardubice
278. HC České Budějovice – HC Rabat Kladno
279. HC Hamé Zlín – HC Znojemští Orli
280. HC Vítkovice Steel – HC Lasselsberger Plzeň			    

41. kolo: 15. ledna 2006 – neděle: 
281.  HC Lasselsberger Plzeň – HC Hamé Zlín
282. HC Moeller Pardubice – HC Vítkovice Steel
283. HC Rabat Kladno – HC Slavia Praha
284. HC Oceláři Třinec – HC České Budějovice	
285. HC Znojemští Orli – HC Energie Karlovy Vary
286. HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec
287. Vsetínská hokejová – HC Chemopetrol

42. kolo: 19. ledna 2006 – čtvrtek: 
288. Vsetínská hokejová – HC Oceláři Třinec
289. HC Energie Karlovy Vary – HC Sparta Praha
290. HC Chemopetrol – Pardubice
291. Bílí Tygři Liberec – HC Rabat Kladno
292. HC Slavia Praha – HC Znojemští Orli
293. HC České Budějovice – HC Lasselsberger Plzeň
294. HC Vítkovice Steel – HC Hamé Zlín

43. kolo: 24. ledna 2006 – úterý: 
295. HC Sparta Praha – Vsetínská hokejová  a.s.
296. HC Znojemští Orli – HC Vítkovice Steel
297. HC Lasselsberger Plzeň – HC Slavia Praha
298. HC Moeller Pardubice – HC České Budějovice
299. HC Rabat Kladno – HC Energie Karlovy Vary
300. HC Hamé Zlín – Bílí Tygři Liberec
301. HC Oceláři Třinec – HC Chemopetrol

44. kolo: 27. ledna 2006 – pátek: 
302. HC České Budějovice – HC Sparta Praha
303. Vsetínská hokejová – Pardubice
304. HC Oceláři Třinec – HC Rabat Kladno
305. Bílí Tygři Liberec – HC Znojemští Orli
306. HC Chemopetrol – HC Lasselsberger Plzeň
307. HC Slavia Praha – HC Hamé Zlín
308. HC Energie Karlovy Vary – HC Vítkovice Steel

45. kolo: 29. ledna 2006 – neděle: 
309. HC Rabat Kladno – Vsetínská hokejová  a.s.
310. HC Sparta Praha – HC Oceláři Třinec
311. HC Vítkovice Steel – HC Slavia Praha
312. HC Hamé Zlín – HC České Budějovice
313. HC Lasselsberger Plzeň – HC Energie Karlovy Vary
314. HC Moeller Pardubice – Bílí Tygři Liberec
315. HC Znojemští Orli – HC Chemopetrol

46. kolo: 31. ledna 2006 – úterý: 
316. HC Sparta Praha – Pardubice
317. HC Chemopetrol – HC Rabat Kladno
318. HC Oceláři Třinec – HC Znojemští Orli
319. Vsetínská hokejová – HC Lasselsberger Plzeň
320. HC Energie Karlovy Vary – HC Hamé Zlín
321. Bílí Tygři Liberec – HC Vítkovice Steel
322. HC České Budějovice – HC Slavia Praha

47. kolo: 3. února 2006 – pátek: 
323. HC Znojemští Orli – Vsetínská hokejová  a.s.
324. HC Moeller Pardubice – HC Oceláři Třinec
325. HC Rabat Kladno – HC Sparta Praha
326. HC Vítkovice Steel – HC České Budějovice
327. HC Slavia Praha – HC Energie Karlovy Vary
328. HC Lasselsberger Plzeň – Bílí Tygři Liberec
329. HC Hamé Zlín – HC Chemopetrol

48. kolo: 5. února 2006 – neděle: 
330. HC Moeller Pardubice – HC Rabat Kladno
331. HC Sparta Praha – HC Znojemští Orli
332. HC Oceláři Třinec – HC Lasselsberger Plzeň
333. Vsetínská hokejová – HC Hamé Zlín
334. HC Chemopetrol – HC Vítkovice Steel
335. Bílí Tygři Liberec – HC Slavia Praha
336. HC Energie Karlovy Vary – HC České Budějovice

49. kolo: 28. února 2006 – úterý: 
337. HC Vítkovice Steel – Vsetínská hokejová  a.s.
338. HC Slavia Praha – HC Oceláři Třinec
339. HC Hamé Zlín – HC Sparta Praha
340. HC Lasselsberger Plzeň – Pardubice
341. HC Znojemští Orli – HC Rabat Kladno
342. HC Energie Karlovy Vary – Bílí Tygři Liberec
343. HC České Budějovice – HC Chemopetrol

50. kolo: 3. března 2006 – pátek: 
344. HC Moeller Pardubice – HC Znojemští Orli
345. HC Sparta Praha – HC Lasselsberger Plzeň
346. HC Oceláři Třinec – HC Hamé Zlín
347. HC Rabat Kladno – HC Vítkovice Steel
348. HC Chemopetrol – HC Slavia Praha
349. Bílí Tygři Liberec – HC České Budějovice
350. Vsetínská hokejová – HC Energie Karlovy Vary

51. kolo: 5. března 2006 – neděle: 
351. HC České Budějovice – Vsetínská hokejová  a.s.
352. HC Energie Karlovy Vary – HC Oceláři Třinec
353. HC Vítkovice Steel – HC Sparta Praha
354. HC Slavia Praha – Pardubice
355. HC Hamé Zlín – HC Rabat Kladno
356. HC Lasselsberger Plzeň – HC Znojemští Orli
357. Bílí Tygři Liberec – HC Chemopetrol

52. kolo: 9. března 2006 – čtvrtek: 
358. HC Rabat Kladno – HC Lasselsberger Plzeň
359. HC Moeller Pardubice – HC Hamé Zlín
360. HC Oceláři Třinec – HC Vítkovice Steel
361. HC Sparta Praha – HC Slavia Praha
362. HC Znojemští Orli – HC České Budějovice
363. HC Chemopetrol – HC Energie Karlovy Vary
364. Vsetínská hokejová – Bílí Tygři Liberec