Orlím zrakem: přípravný zápas Znojmo – Trenčín

PÁ 20. 8. 2004
Z n o j m o - Tento týden mají hokejisté Znojma opravdu nabitý a také fanoušci si jistě přijdou na své. Tři zápasy na domácím ledě během čtyř dnů se jim běžně shlédnout nepodaří. Po čtvrteční výhře nad Duklou Jihlava se Orli střetnou s další Duklou, tentokrát však slovenskou, z Trenčína. Čtyřnásobný mistr Slovenska, který získal poslední titul v uplynulé sezóně, odehrál již šest přátelských utkání a další tři v rámci Rona Cupu, na kterém mužstvo skončilo šesté, poslední. Celková bilance žluto-červených v přípravě vypadá takto: 4 výhry, 2 remízy a 3 prohry.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku Po sezóně kádr opustilo celkem dvanáct hokejistů, mezi nimi i bývalý Orel Václav Král, který putoval do Žiliny a do Znojma přišel brankář Petr Přikryl. V týmu bude také už třetím rokem působit dřívější kapitán Orlů Jiří Heš. Novými posilami jsou Stanislav Stavenský, Jiří Kuchler, Daniel Zápotočný, Robert Kompas, Roman Sýkora, Vladimír Nemec, Roman Chatrnúch a nový hlavní kouč Róbert Spišiak.

Znojemští orli odehráli s Duklou Trenčín v přípravě zatím tři utkání, v nichž se jim dařilo, zvláště před loňskou sezónou, ve které pak Slováci získali titul:

2002-2003: 1:1 po pr.

2003-2004: 5:2 a 4:2