Páteční soupeř Orlů se zatím trápí

ST 22. 10. 2003
Z n o j m o - Hokejisté Liberce, kteří budou v pátek na svém ledě hostit Znojemské orly, mají vážný problém: Stále se jim nedaří odlepit se z předposlední příčky v tabulce. Trenér Jandač cítí tlak, ale vedení mu zatím ponechává prostor, aby se pokusil mužstvo zvednout. Jednou z variant jsou změny v kádru. Ze Slavie přišel útočník Čermák, opačným směrem putoval slovenský forvard Kropáč.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku Minulý pátek byli před duelem s Vítkovicemi z týmu vyřazeni útočník Musil a obránci Jiruš s Nedvědem. Poslední dva se však na soupisku vrátili v nedělním zápasu se Slavií. Přestože v obou utkáních získali Bílí tygři po bodu, je pravděpodobné, že pokud se výrazně neprosadí proti Znojmu, budou změny pokračovat.

Přehled vzájemných zápasů