Permanentky od 1600 Kč jsou v prodeji

Aktuální zprávy
PÁ 24. 6. 2022
V pondělí 27. června startuje na internetu i v kancelářích klubu prodej permanentních vstupenek na nadcházející druholigovou sezónu. Ceny permanentek začínají na 1600 Kč.

Majitelé permanentních vstupenek se mohou těšit na bonusy u partnerů klubu i losování o hodnotné ceny. Držitelé loňských karet o svá místa nepřijdou, ta jsou jim rezervována do 30. července 2022! Až poté budou nevyužité rezervace uvolněny do dalšího prodeje.

Bonusy pro majitele permanentní karty

• sleva 10 % na zboží v prodejně BAUER *
  • sleva 10 % na zboží ve fanshopu Orli Znojmo *

*Registraci ke slevě na nákup obou značek prosíme provádět předložením platné permanentky pouze v obchodě BAUER (u vchodu na zimní stadion). Registrace o přestávkách během utkání mohou být z kapacitních důvodů odmítnuty. Nově bude v obchodě BAUER otevřen i stánek fanshopu Orlů.

Ze všech držitelů permanentních vstupenek budou navíc 15. září 2022 vylosováni výherci následujících cen:

• 1x 1+1 vstup na zápas NHL do O2 Arény
  • 1x třídenní pobyt v apartmánu v Rakousku v Zell am See včetně polopenze
  • 1x podepsaný dres týmu na sezónu 2022/23
  • 1x auto od Autodružstva Znojmo na víkend
  • 1x 1+1 vstup na vybraný domácí zápas do VIP zóny
  • 5x permanentka ZDARMA (bude zpětně proplacena)

Ceny permanentních vstupenek pro základní část sezóny 2022/2023

Sektor A – horní2100 Kč
Sektor A – dolní2000 Kč
Sektor B2000 Kč
Sektory G1, G21900 Kč
Sektory C, D, E, F1800 Kč
Stání bez místenky1600 Kč

Permanentní vstupenky platí pouze na základní část. Prodej pro play-off bude upřesněn.

Způsoby prodeje

Při nákupu permanentní karty trvá povinnost vyplnění registrace držitelů permanentních karet. Registrační formulář je k dispozici ke stažení zde na webu nebo také v BAUER shopuě.

Hlavní důvody:

• Možnost v případě ztráty či zcizení karty na základě registrace vystavit za poplatek 50 Kč její duplikát, bez registrace není možné duplikát vystavit a bude účtována plná cena.
  • Distribuce informací pro fanoušky, např. změna termínu utkání.
  • Informace o speciálních akcích pro držitele permanentních karet, např. sleva na občerstvení.
  • Zvýšení bezpečnosti na stadionu.
  • 1) Osobní nákup

Permanentky je možné zakoupit v kanceláři klubu v uvedené dny:

pondělí9:00 – 12:00 a 13:00 – 16:00
    úterý9:00 – 12:00 a 13:00 – 16:00
    středa9:00 – 12:00 a 13:00 – 16:00
    čtvrtek9:00 – 12:00 a 13:00 – 16:00

Dotazy k osobnímu prodeji permanentek můžete směřovat na e-mail info@hcorli.cz.

2) Online přes internet

Permanentní karty je možné zakoupit i prodloužit přes internet na portálu Enigoo.

Koupit permanentku online

Jak to funguje?

• krok 1) Vyberete si místo.
    • krok 2) Zaplatíte online.
    • krok 3) Voucher na permanentku přijde na váš e-mail.
    • krok 4) Svoji permanentku včetně bonusů si vyzvednete po předložení voucheru před libovolným zápasem na označeném výdejním místě před stadionem.

Vstupenky na jednotlivé zápasy základní části

Nově budou k dispozici vstupenky na stání i sezení, a to jak v online prodeji, tak na pokladnách zimního stadionu. Vstup zdarma mají děti do 150 cm bez nároku na místo a držitelé průkazu ZTP+P.

Jednorázové vstupné pro sezónu 2022/2023
    Dospělí90 Kč stání, 110 Kč sezení
    Studenti a mládež
    Senioři *
    ZTP40 Kč
    Děti do 150 cm
    ZTP+P
    zdarma

Platí do sektorů G1, G2, C, D, E, F, H + stání, kromě míst obsazených permanentní vstupenkou. Návštěvník s jednorázovou vstupenkou je povinen toto místo majiteli platné permanentky kdykoliv uvolnit.

Studenti, mládež a senioři mohou po předložení ISIC karty nebo jiného studijního dokladu opatřeného fotografií a datem platnosti, respektive občanského průkazu nebo karty seniora, využít slevu. Slevu je možné uplatnit pouze v den zápasu na pokladně ZS.

* Senioři jsou podle definice Světové zdravotnické organizace ti občané, kteří dovršili věku 65 let.