Po 158 dnech opět hokej ve Znojmě, přijede Mladá Boleslav

ST 9. 8. 2017
Poprvé od pátého března vyjede k domácímu zápasu A-tým Orlů. Ve čtvrtek od 18:00 přivítá v rámci přípravy na nadcházející sezónu podruhé během týdne extraligovou Mladou Boleslav, se kterou v úterý svedl těsnou bitvu do poslední minuty.
» Hvězda soupeře
Dvě branky v úterním utkání si připsal útočník Mladé Boleslavi Dominik Pacovský. Foto: Jan Pavlíček

Boleslavští, kteří v létě obměnili kádr i realizační tým, pod vedením hlavního kouče Patrika Augusty rozhodli první soubor se znojemskou družinou gólem v samotném závěru a zvítězili těsně 3:2. Orli inkasovali paradoxně v první i poslední minutě zápasu. Na mladoboleslavském ledě se hrál vyrovnaný zápas typický pro začátek přípravného období a bojovný zápas lze očekávat i ve čtvrtek.

„Byl to náš druhý přípravný zápas a opět jsme dostali v první minutě gól. Musíme se na to podívat. Zatím se potvrzuje, že se můžeme porazit tak akorát sami. Nedůrazem, podceněním situace. Své o tom říká ten zmíněný úvod a pak i konec. Je znát, že je začátek přípravy a snad je i dobře, že se tohle děje," komentoval vývoj duelu asistent Orlů Tomáš Jakeš.

V dresu Orlů skórovali Yellow Horn a Stehlík. Dobře se prezentoval opět také Erik Němec, který v prvním přípravném utkání dvakrát skóroval. Na straně domácích se dvakrát prosadil Pacovský a jednou Žejdl. „Soupeř prokázal velkou kvalitu. Je vidět, že hrají jinou ligu, projevovalo se to na jejich stylu hry," prohlásil kouč Boleslavi Patrik Augusta.

Na znojemském zimním stadionu se po letní pauze můžete těšit na několik novinek. Kromě zrekonstruované a nově natřené střechy se můžete těšit taky na první vlaštovky z nové kolekce fanshopu. V nabídce se budou postupně objevovat prémiové mikiny EROI od značky Kappa nebo jedinečné kšiltovky značky 47 Brand, která vyrábí fanouškovské artikly i pro týmy z NHL. V rámci premiéry nové prodejny bude při prodeji asistovat také jeden z hráčů A-týmu.