Po divoké přestřelce zůstaly body v Kotlině

Zápas
SO 5. 2. 2011
<em>Havlíčkův Brod</em> - Třiačtyřicáté kolo první hokejové ligy přineslo gólovou invazi v souboji domácích Rebelů a Orlů ze Znojma. Svěřenci trenéra Soudka začali velice slibně, už v polovině první třetiny vedli o dvě branky. Nejprve Slipčenka překonal Tomáš Komínek, následně se trefil i Martin Podešva. Ovšem dva rychlé góly domácí nerozházely. Skóre stihli za necelých deset minut otočit ve svůj prospěch díky brankám Holce, Endála a Knotka. V prostředním dějství si havlíčkobrodští připsali další tři zásahy z holí Pavlíka, Zohorny a Vondráčka a odskočili soupeři na rozdíl čtyř branek. Do konce utkání se síť rozvlnila ještě třikrát, z toho pouze jednou za Slipčenkovými zády. A to když Vladimír Říha dokázal využít početní výhody. Konečný stav utkání se zastavil na číslech 8:3 pro domácí Rebely, kteří díky dnešní výhře získali cenné tři body a pátou příčku v tabulce.