Po pěti a půl měsících na hokej! Znojmo uvidí odvetu s Třebíčí

ST 24. 8. 2022
Týden a dva dny po úspěšném zápasovém vstupu do přípravy na novou sezónu se Orli představí poprvé před domácími příznivci. Soupeřem jim bude opět Horácká Slavia Třebíč, účasník CHANCE ligy. Úvodní buly je na programu ve čtvrtek v 18:00.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Právě v Třebíči se nově budovaný znojemský tým představil v prvním přípravném duelu. Na Vysočině se prosadili očekávaní lídři mužstva Orlů: skóroval Tomáš Svoboda, Jan Hruška a dvěma trefami konto svého bývalého zaměstnavatele zatížil Martin Šťovíček. Kvalitním výkonem v brance podpořil své spoluhráče Dominik Groh.

Soupeři z Třebíče se jinak v přípravě na novou sezónu poměrně daří. Po skalpech extraligové Komety a Motoru přišla již zmiňovaná porážka s Orly, po ní se Horáci utkali dvakrát s Prostějovem. Na Hané prohráli 2:4, doma soupeři porážku oplatili a zvítězili 6:5 v prodloužení.

Orli opět budou v zápasovém režimu zkoušet kompletní tým, vydatný prostor na ledě by měli dostat i hráči působící na jihu Moravy na zkoušku.

Sestavy z posledních zápasů

Orli Znojmo:Groh – Kloz, Mareš, Tejnor, Stránský, Jenáček, Zukal – T. Svoboda, Hruška, Köver, Pigl, Šťovíček, Sklenář, Nižnikov, O. Svoboda, Havlát, Kotrba.
Horácká Slavia Třebíč:Jekel – Bořuta, Furch, Poizl, Tureček, Forman, Sedláček, Svoboda A. – Vodný, Bittner, Krliš, Dočekal, Malý, Psota, Svoboda M., Michálek, Ferda, Michalčuk, Šilhavý, Novák Matěj.