Podpořte Orly díky projektu MyGivt

Aktuální zprávy
ČT 15. 9. 2016
Znojemský klub můžete nyní podpořit prostřednictvím běžného nákupu na internetu. Stačí, když na liště v horní části webu zvolíte svůj oblíbený e-shop, přejdete na stránky obchodu a dokončíte nákup. Část vaší útraty automaticky půjde na podporu klubu, vy nezaplatíte ani korunu navíc!
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Do projektu Mygivt je zapojeno přes 300 nejznámějších českých i zahraničních internetových prodejců. Na portálech mall.cz, kasa.cz či euronics.cz můžete nakupovat elektroniku, přes invia.cz si objednat dovolenou, přes booking.com rezervovat hotel, na zoot.cz či bata.cz módu. V žádném případě vás nenutíme k nákupu čehokoliv navíc. Pokud už jste se ale rozhodli si něco pořídit, budeme rádi, pokud při tom podpoříte HC Orli Znojmo.

Současně pro vás připravujeme anketu, ve které bude možné hlasovat, na co bude získaný obnos použit. Anketu spustíme v nejbližších dnech.

Děkujeme za vaši podporu. Jsme jeden tým!