Podpořte v těžkých časech nemocnici a zažijte znovu finále proti Salzburgu!

Charita
ÚT 28. 4. 2020
V době celosvětové pandemie nového typu koronaviru připravili Orli Znojmo ve spolupráci s Freeport Fashion Outlet nový charitativní projekt, díky kterému si můžete připomenout poslední finálový zápas proti Salzburgu ze sezóny 2015/2016 a zároveň podpořit Nemocnici Znojmo. Tedy ty, kdo jsou v boji s virem nejvíc ohroženi.

Zástupci Orlů společně s jedním z hlavních partnerů klubu Freeport Fashion Outlet navštívili ve středu 23. dubna znojemskou nemocnici, kde proběhl podpis darovací smlouvy a symbolické předání šeku v hodnotě 174 200,- řediteli Nemocnice Znojmo. Tuto částku se podařilo získat při akci "Freeport Charity Game", jejíž podstatou byla dražba speciální "Art" sady dresů.

Šek

Při příležitosti předání šeku byl zástupcům znojemské nemocnice představen další navazující projekt, kterým chce klub ve spolupráci s hlavním partnerem této akce Freeport Fashion Outlet a dalšími partnery podpořit společnost nejen v boji s onemocněním COVID-19.

„Hledali jsme způsob, jak se v současné nelehké situaci nejlépe zapojit a prokázat jako největší sportovní klub na Znojemsku naši sociální zodpovědnost, kterou silně cítíme. Po diskuzi s vedením znojemské nemocnice, která je ochrannými pomůckami již dobře zásobena, jsme se rozhodli využít síly nejen sportovní komunity, kterou jsme schopni společně s našimi partnery prostřednictvím sociálních sítí oslovit, ale také všech lidí, kterým současná situace není lhostejná," vysvětluje manažer klubu Petr Veselý.

„Rozhodli jsme se tak uspořádat virtuální zápas, jehož výtěžek bude věnován na pomoc v boji nejen proti onemocnění COVID-19 v našem regionu. Jsme si vědomi toho, že se nyní mnoho lidí a zároveň i našich partnerů a sportovních klubů obecně potýká s ekonomickými nebo zdravotními problémy spojenými s celosvětovou pandemií, přesto věříme, že společnými silami vše zvládneme a brzy se vrátíme k normálnímu fungování," dodává Veselý. Díky novému projektu si budou moci znojemští příznivci připomenout největší úspěch klubu za jeho působení v mezinárodní Erste Bank Eishockey Lize, finálovou sérii s týmem Red Bull Salzburg ze sezóny 2015/2016.

„V současné situaci jsme neváhali a do projektu virtuálního zápasu se společně s Orly zapojili. Jsme rádi, že v této nelehké době můžeme svým dílem přispět a pomoci tam, kde je to nejvíc potřeba," řekl ředitel Freeport Fashion Outlet Ing. Jan Procházka.

„Těší nás, že se klub snaží pomoci druhým, přestože se sám nemůžete věnovat svým sportovním aktivitám. Myšlenka uspořádání virtuálního zápasu se nám velice líbí. Už teď máme pár nápadů, co bychom ze získaného obnosu mohli financovat. Nemocnici chybí například přístroj určený k vyšetřování vzorků virů, tedy koronaviru, ale i obyčejné chřipky nebo spalniček, a tak se musí všechny vzorky převážet do Brna. Výhodou přístroje, na který momentálně sháníme finance, je jeho využitelnost nejen v době současné pandemie, ale i po jejím skončení," komentoval spolupráci ředitel Nemocnice Znojmo MUDr. Martin Pavlík, Ph.D., EDIC, DESA.

Podpis

Fanoušci a partneři klubu si vstupenky na zápas mohou zakoupit online ve třech cenových hladinách, nejlevněji za 109 Kč. E-mailem navíc získají exkluzivní obsah: voucher, který bude možné v nové sezóně vyměnit za vstupenku na vybraný zápas klubu, unikátní odkaz na záznam šestého finálového zápasu včetně slavnostního ceremoniálu vysílaného prostřednictvím O2 Sport živě ze Znojma a v neposlední řadě rozhovor s trenérem tehdejšího stříbrného týmu Jiřím Režnarem a jednou ze stálic týmu Jiřím Berounem.

Vstupenky na virtuální zápas si můžete zakoupit do 31. 5. 2020 zde.

Ceny vstupenek na finálový zápas proti Red Bull Salzburg ze sezóny 2015/2016

109 Kčklasická vstupenka
2 500 Kčpoukaz na 1 vstup do VIP zóny klubu v nové sezóně
10 000 Kčpoukaz na 1 vstup do VIP zóny klubu v nové sezóně + logo na darovacím šeku + zmínka jako "partner akce" v materiálech k akci