Pohodu u fotbalu nezkazil ani déšť

Fanclub
PÁ 22. 6. 2007
Z n o j m o - Čtvrteční odpoledne netrávili znojemští hokejisté obvyklou tvrdou tréninkovou dřinou, ale postavili se proti svým fanouškům ve fotbalovém utkání hraném na hřišti v Oblekovicích. Orli se neztratili ani na zeleném trávníku a svého soupeře často přehrávali. Ale skóre zápasu a kdo jej vyhraje, bylo zcela nepodstatné. I přes velké vedro a dusno se oba týmy dobře bavily a náladu nikomu nezkazil ani déšť v závěru tohoto střetnutí.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Pozápasové ohlasy:

Jiří Beroun
Já jsem nikoho nefauloval. To bylo zapískaný úplně neoprávněně, já jsem ho ani nefauloval. (vyjádřil se k penaltě, o kterou se „postaral“ atakem za hranici pravidel). Oni si tady pozvali ještě fotbalisty, ta devítka a sedmička nám dělali trochu problémy. Ale i tak to bylo dobrý, zahráli jsme si a nikdo není zraněnej.

Hurvajs - prezident fanclubu
Hlavní důvod tohoto zápasu je udělat si žízeň. Na oficiální tiskový zprávy máme tiskového mluvčího, ale ten tady dneska není. Nevím, jak ostatní, ale já stíhám.

Pašík
Myslím si, že je to moc dobře, když se takhle mančaft s fanklubem utkává. Tak jako v jiných oddílech je to normální, tak i u nás je to potřeba. Chtělo by to daleko častěji, ne jednou dvakrát do roka. Možná by bylo dobrý vymyslet i jiné akce. Doufám, že se komunikace mezi fanklubem a klubem zlepší a že i tady budou podobné akce častěji. Mívali jsme takovou tradici, že každou středu přišel někdo z hráčů mezi nás ke Slimákovi, kde jsme si všechno probrali, prodiskutovali. Bylo to takový nezávazný setkání a to už upadlo. Ani v sestavě hráčů už takový zájem není. Doufám, že se to zase změní a že to pude nahoru.

Želi
Mají dobrou kondici, skoro stejnou jako my (fotbalisti). Běhají jak blázni, my taky běháme jak blázni, ale oni jsou fakt dobří. První poločas byl ještě dobrej, to jsme ještě stíhali. Pak jsme už odpadli. Nasadili jsme na ně osu čtyřech hráčů, co fotbal hrajeme, ta se nám ve druhé půlce rozpadla a hned to bylo poznat. Pak už jsme neměli vůbec šanci je stíhat. Ani fyzicky ani fotbalově. Překvapilo mě, že to i s tím balonem umí, pěkně si to dávali. Klobouk dolů na to, že hrají hokej, tak jim ten fotbal jde a jsou fakt dobří.

Kuře
Nestíháme, nemáme na to, my trénujeme u Slimáka. Je poznat, že to jsou vrcholoví sportovci. Jsou o trošku o malinko lepší než my. A to si myslím, že ještě neběhali naplno.

Pavel Mojžíš
Bylo to dobrý, mělo to aspoň trošku úroveň, zahráli jsme si a hrozně nás těší, že jsme vyhráli.

Radim Kucharczyk
Každý pěkný zápas je dobrý, kór když se hraje s fanouškama. Byla to nádhera, akorát škoda, že nám to na konci pokazil déšť, ale aspoň se líp dýchalo.

Václav Meidl
No jo, ten ofside je v hokeju úplně něco jinýho než ve fotbale, já jsem v ofsidu nebyl. Ale nahrával jsem do míst, kde by měl někdo nabíhat a myslel jsem si, že je schovaný za obráncem. Asi jsme trochu rychlejší než fanoušci. Ale dobrý, byla to sranda, zahráli jsme si, zablbli jsme si a i ten déšť byl příjemný, trochu nás schladil.

Alby
Bylo to dobrý, bylo to krásný. Škoda, někteří naši klíčoví hráči nám onemocněli, jako třeba pan Pružina, takže jsme se nemohli sejít v nejlepší sestavě. A výhrady hokejistů, že za nás hráli fotbalisti neberu, protože všichni jsou členové fanclubu Znojemských orlů. A je úplně jedno za kolik a za jakou měnu hrajou. Kdybychom hráli bez nich, tak jsme úplně v …... Musím uznat, že hokejisti, i když neměli brusle, byli na tom fyzicky líp, bez problému by vydrželi celý zápas a i techniku na to mají. Mysleli jsme si, že víme, jak to hrajou, že je máme přečtený, ale ono to bylo trošku o něčem jiným.

FOTOGALERIE Z UTKÁNÍ