Posílejte vzkazy do kabiny a připravte si hlasivky na středeční zápas

ÚT 26. 2. 2008
<em>Znojmo</em> - Orli mají nůž na krku. Pokud chtějí hrát dál, musí ve středu zvítězit. Nyní je můžete podpořit a povzbudit svým vzkazem do kabiny a hlavně ve středu přímo na zápase, kde bude potřeba každý hlas! Před utkáním se objeví na kostce videoklip, který připravil FAN CLUB ZNOJEMSKÝCH ORLŮ a ZNOJEMŠTÍ ORLI. S předstihem jej zveřejňujeme na webu, abyste si mohli natrénovat text, naladit hlasivky a ve středu v HOSTAN ARÉNĚ ukázat, že Orli jsou jeden velký tým.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Video ve formátu WMV (10 MB) - načte se přímo do prohlížeče za několik desítek sekund, v závislosti na vašem internetovém připojení. Trpělivost se vyplatí :-)

Videosoubor si též můžete stáhnout na disk (klikněte pravým myšítkem na odkaz a zvolte Uložit cíl/odkaz jako).