Poslední zápas roku 2003 sehrají Orli v Plzni

PO 29. 12. 2003
Z n o j m o - Po vánoční pauze se Orli nevrátili do kolotoče zápasů v nejoptimálnější pohodě a zbytečně ve Zlíně ztratili body. Zápas to však byl velice vyrovnaný a k remíze chybělo Znojemským více štěstí. Už v úterý mohou svoji sílu a nové složení pětek předvést na ledě Lasselsbergeru Plzeň. Západočeši v minulém kole podlehli Vítkovicím 1:4 a ostravský tým tak přeskočil Znojemské orly na šesté místo. Plzeň je momentálně dvanáctá s 39 body.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku Hosté nastoupí bez mladého gólmana Schwarze, který je s reprezentační dvacítkou na Mistrovství světa ve Finsku. V minulém zápase za tým poprvé nastoupil také ex-sparťanský útočník Paroulek, zatímco bývalý kapitán Plzně Pospíšil zamířil již před Vánoci do Ruska. Jeho „céčko“ si přišil na svůj dres Aleš Krátoška.

Znojemští trenéři již mají k dispozici obránce Soudka, kterého ve Zlíně postavili do obranné dvojice vedle Tomana, navrátilec z Liberce Igor Rataj se postavil do centru druhé řady mezi Procházku a Erata. Jejich bývalému tradičnímu střednímu útočníkovi Ludvíkovi se proti Medvědům dařilo na pravém křídle Hamanovy formace.

Přehled vzájemných zápasů