Erste

Přijďte koncem ledna na Týden hokeje ve Znojmě!

Přijďte koncem ledna na Týden hokeje ve Znojmě!
10.01.2017 | Tisková zpráva

Přijďte ve středu 25. ledna 2017 od 16:30 hodin do Nevoga arény ve Znojmě a užijte se akci s názvem Týden hokeje!

Ve středu 25. ledna 2017 od 16:30 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Znojemští orli - mládež ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na zimním stadionu ve Znojmě vůbec poprvé akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení a ledního hokeje si každé dítě navíc s sebou domů odnese hodnotný dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Miroslava Vybírala - sportovní manažer mládeže 774 065 727 nebo Františka Nahodila – sekretář mládeže 602 743 301 s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Více informací na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.