Přijďte s rodinou o víkendu na hokej a získejte vstupenky zdarma!

Aktuální zprávy
PO 18. 9. 2017
Vedení klubu připravilo na víkendové zápasy proti Dornbirnu a Záhřebu speciální akci. Využijte Family Weekend a vezměte na hokej celou rodinu! V sobotu při koupi dvou vstupenek získáte jednu zcela zdarma. Pokud pak na hokej přijdete i v neděli, můžete po předložení vstupenky ze sobotního zápasu využít akci 1+1 ZDARMA.

V rámci akce s názvem Family Weekend, která se uskuteční během víkendových zápasů Orlů s Dornbirnem a Záhřebem, můžete získat lístek navíc. Pokud přijdete v sobotu do Nevoga areny a zakoupíte si přímo na pokladně dvě libovolné vstupenky, máte nárok na třetí vstupenku zdarma.

V případě nedělního zápasu se Záhřebem lze využít jedinečné možnosti získat při koupi jedné vstupenky druhou zdarma. Je však nutné prokázat se na pokladně vstupenkou ze sobotního zápasu proti Dornbirnu.

Vstupenky u pokladen zimního stadionu budou v prodeji dvě hodiny před začátkem utkání, tedy od 15:30. Zimní stadion bude otevřen v 16:45.

Prosíme fanoušky, aby v zájmu bezpečnosti všech návštěvníků dodržovali návštěvní řád. Seznam zákazů je k dispozici zde.