Přijďte v sobotu na autogramiádu Orlů do AAA Auto

Aktuální zprávy
ST 1. 6. 2016
Udělejte si v sobotu cestu do areálu hrdého partnera klubu společnosti AAA Auto na Brněnské ulici ve Znojmě! Kromě zkušebních jízd vozy AAA Auto zde zažijete zábavné odpoledne pro celou rodinu včetně autogramiády znojemských hokejistů.

V době od 14:30 do 15:30 hodin se budou podepisovat hokejisté Peter Pucher, Jiří Beroun, André Lakos, Jan Lattner, Jan Šeda, ale i nové posily Dalibor Řezníček a Michal Vodný. Zároveň se můžete těšit na exklusivní soutěž o první permanentku na domácí zápasy Orlů v sezóně 2016/2017.

Od 14:00 do 16:00 hodin pak bude k dispozici skákací hrad pro děti či malování na obličej od Střediska volného času. Spolu s Orly si pak budete moci vyzkoušet i vozy společnosti AAA Auto. Přijďte si užít zkušební jízdu s Peterem Pucherem či Jirkou Berounem! Těšíme se na vás!

Autogramiáda Orlů v AAA Auto