Příprava završena výhrou nad slovenským lídrem

Zápas
ČT 23. 2. 2006
Z n o j m o - V posledním ze čtyř přátelských zápasů v době olympijské přestávky se podařilo Orlům zvítězit nad vedoucím celkem slovenské extraligy, Nitrou. Vedení se nejdříve ujal soupeř ze Slovenska, ale Znojmo dokázalo otočit a dovést utkání do vítězného konce. I přes opatrnou hru bylo k vidění na obou stranách mnoho pohledných akcí. Nejkrásnější byla kombinace Puchera a Pláška ve vlastním oslabení ukončená gólem. Nyní již na Orly čekají poslední čtyři extraligové zápasy, které budou rozhodovat o umístění v tabulce. Prvním soupeřem bude v úterý na domácím ledě Kladno, které už nemá šanci postoupit do play-off. To ale neznamená, že utkání bude jednoduché a body Orli potřebují, protože každý získaný bod může přiblížit jistotu účasti ve vyřazovacích bojích.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024