První domácí zápas je tu! Ve sváteční den přijedou Bruslaři z Havlíčkova Brodu

ÚT 27. 9. 2022
Po vydařeném prvním zápase se znojemští hokejisté představí premiérově před domácím publikem, a to proti Bruslařům z Havlíčkova Brodu. Úvodní buly bude vhozeno ve středu v 18:00.

Bruslaři Havlíčkův Brod jsou již několikátým rokem součástí druhé ligy. Hostující tým je složen z hráčů podobného věku jako mají Orli. Před sezónou někteří z velkých tahounů týmu odešli, ale k týmu se připojilo několik posil. Můžeme zmínit Marka Kopice, který se ještě loni proháněl po plzeňském ledě v jejich juniorském týmu, kde za celou sezónu posbíral 51 bodů.

Další z hráčů zasluhující pozornost je třicetiletý rodák z Havlíčkova Brodu Tomáš Semrád, který se vrátil po dvouleté pauze, aby posílil svůj rodný klub, kterého je několik sezón, i s malými pauzami, součástí.

Orli úspěšně vlétli do nové sezóny díky přesilovkovým gólům Dominika Tejnora s Lukášem Adámkem, ale také díky čistému kontu od Matěje Žajdlíka, kterému se tak první zápas za Znojmo podařil na výbornou.

Jestli Orli navážou na předchozí zápas a zvítězí uvidíme ve středu od 18:00.

Bulletin k utkání si budete moci nově stáhnout online zde nebo s využitím QR kódů u vstupu na stadion.

Sestavy z posledních zápasů

Orli Znojmo:Žajdlík – Jenáček, Tejnor (A), Stránský, Zukal, Sedláček, Mareš, Remta – Havlát, Kover, Špaček, Sklenář, O. Svoboda, T. Svoboda (C), Hruška (A), Adámek, Nižnikov, Pigl, Šťovíček.
BK Havlíčkův Brod:Chaloupek (Nedvěd) – Benák, Čermák, Vašíček (A), Krejčí, Kliment, Grauer, Kerber – Petržilka, Voříšek (A), Valášek – Dušek, Moučka, Kopic – Kuchta (C), Mlynář, Tecl – Holenda, D. Košťál, Vacík