První přípravný zápas rozhodly poslední dvě minuty

Aktuální zprávy
ČT 1. 8. 2002
V prvním přípravném utkání podlehlo Znojmo slovenskému mistru ligy Slovanu Bratislava 3:5. Znojmu se v první třetině nedařilo využít mnoho brankových příležitostí a tato střelecká nemohoucnost se odrazila na výsledku utkání. V 59. minutě se Slováci dostali do vedení 4:3 a Znojmo při následné power play inkasovalo v 60. minutě pátý gól do prázdné brány.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Celý zápas odchytal Oldřich Svoboda, v brance soupeře nastoupil bývalý gólman Znojma Pavol Rybár. Hráči, kteří nebyli do zápasu nominováni, dostali volno a představí se v příštích zápasech.

HC Slovan Harvard Bratislava - HC JME Znojemští Orli 5:3 (0:1, 2:1, 3:1)

Branky: 32. Mrena (Hudec), 34. Benda (Hurtaj), 50. Macho (Sýkora), 59. Hurtaj (Benda, Jendek), 60. Hudec (Štefanka) - 16. Plášek (Barus), 35. Vorel (Procházka, Plášek), 49. Plášek. Vyloučení: 5:2. Rozhodčí: Mihálik. Diváků: 500. Střely na branku: 23-38.

Slovan: Rybár - Jendek, Javín, Nižňanský, Sloboda, Mihálik, Kolba - Kuľha, Hreus, Pavličko - Rataj, Hurtaj, Benda - Verčík, Macho, Kollár - Hudec, Štefanka, Mrena - Sýkora, Jaško.

Znojmo: O.Svoboda - Havíř, Benák, Pavel Kumstát, Klimeš, Snopek, Toman – Plášek, Pucher, Barus - Erat, Haman, Uram - Procházka, Vorel, Plch.