S Pardubicemi v Náchodě

Aktuální zprávy
NE 24. 8. 2003
Z n o j m o - Stále trvající neporazitelnost v přípravě jedou Znojemští orli v pondělí 25. 8. obhajovat do Náchoda, kde se na tamím zimním stadiónu utkají podruhé v rámci Tipsport Cupu s týmem Pardubic. Loňský vicemistr extraligy ve svém minulém zápase s Prostějovem vrátil svému soupeři předchozí porážku 2:3 i s úroky, když týmu z Hané uštědřil debakl 7:1.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Východočechům zbývají odehrát ještě dva zápasy ve skupině C TsC, a to právě se Znojmem a s Jihlavou, avšak nemají už ani teoretickou šanci postoupit do semifinále. Postup si totiž zajistili Znojemští orli pátečním vítězstvím nad Jihlavou. Zápas by proto měl mít ryze charakter přípravy na extraligovou sezónu a neměl by být tak vypjatý jako posledně na znojemském ledě.

Pardubický management stále ještě nemá jasno, zda bude Jiří Dopita hrát extraligu v jejich klubu. Útočník se zatím přesunul do svého rodiště, kde vyčkává na další jednání agenta, který pro něj údajně obdržel nabídku z NHL od Floridy Panthers. Nejistý je také možný návrat obránce Aleše Píši ze zámoří. Znojemský kádr opustil po dohodě útočník Jaromír Kverka, smlouvy naopak podepsali Tomáš Hradecký s Davidem Kudělkou, kteří byli dosud v týmu jen na zkoušku.

Tabulka Tipsport Cup 2003 - sk. C
Poř. Klub                         Z  V  R  P  Skóre  B