Skupina Kabát se během Turné 2017 zastaví i v Nevoga aréně!

Aktuální zprávy
ÚT 6. 12. 2016
Populární česká skupina Kabát se během svého Turné 2017 zastaví také ve Znojmě! Koncert, jehož součástí je velkolepá show, odehraje v Nevoga aréně 24. října. Vstupenky jsou již v prodeji!
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Kapela Kabát vyráží po čtyřech letech v průběhu měsíců října a listopadu roku 2017 na halové Turné. Vstupenky jsou v prodeji od pondělí 5. prosince 2016 v síti Ticketportal. Turné má s ohledem na svůj technický rozsah neuvěřitelných devatenáct koncertů a díky domluvě Orlů s pořadateli koncertu se zastaví se také ve Znojmě!

"Delší dobu jsme byli v kontaktu s produkční agenturou, která tato vystoupení zajišťuje. Nyní se naskytla příležitost a jsme velmi rádi, že se nám toto vystoupení pro Znojmo podařilo dohodnout. Díky vzájemné spolupráci klubu s městem Znojmem se tak skupina Kabát zastaví na svém turné i v našem městě," kvituje tuto akci manažer Orlů Znojmo Petr Veselý.

Skupina Kabát odehraje během Turné 2017 devatenáct koncertů

Přibyla i nová města, kde sice opticky kapacity na tak velké koncerty nejsou, ale Kabát by rád tuto svou show přivezl i do těchto "menších" měst.

Kromě jasných hitů, které kapela "naskládala" za dobu své existence, bude v play listu asi nejvíce rezonovat tvorba z posledního řadového alba DO PEKLA/DO NEBE. Kabát se vrací ke svému oblíbenému uspořádání koncertu doprostřed hal. Show by měla být interaktivní, a oproti předchozím koncertům uprostřed nabízí pro fanoušky tohoto "modelu" novinku. Je to stání přímo u pódia, v samotném srdci scény. Zde bude kapela tzv. téměř na dosah.

Rozpracovaný návrh scény: Kabát Turné 2017

Pozn.: Podobně jako utkání reprezentace ve Znojmě není pořadatelem této akce klub Orli Znojmo. Prodej vstupenek i organizaci akce má na starosti pořadatelská agentura. Děkujeme za pochopení.