Speciální večer je tu, přijďte na hokej zadarmo!

ÚT 27. 12. 2011
<em>Znojmo</em> - Loňský vicemistr ligy, vstup zdarma, představení nového videoklipu k hymně Orlů, premiéra goal songu, efektní nástup, přestávkové soutěže o hodnotné ceny. Středeční večer na znojemském zimním stadionu bude patřit především hokejové bitvě mezi Orly Znojmo a rakouským Klagenfurtem, pro všechny příchozí diváky je ale přichystána celá řada zpestření a doprovodných akcí. Přijďte si užít povánoční čas. Zápas začíná v 19:15, celý program zhruba o deset minut dříve. Dorazte včas!

Z důvodu zjištění počtu diváků bude vstup na stadion prováděn klasicky přes turnikety. Proto prosíme všechny diváky, aby na stadion přišli včas, a předešlo se tak problémům u vstupu! Nenechte si ujít ani předzápasovou show spojenou s představením zbrusu nového videoklipu k hymně Orlů, na kterém se podílelo vedení klubu a Fan Club Orlů.

H&M
Hlavním sponzorem utkání je firma HaM, která pro diváky věnovala velice hodnotné ceny. O ty se se tři vylosovaní fanoušci utkají při střelbě na brankáře v průběhu přestávkového programu po druhé třetině.

• 1. cena v hodnotě 2500,- Kč
  • 2. cena v hodnotě 1500,- Kč
  • 3. cena v hodnotě 500,- Kč

Šťastní výherci se budou losovat na začátku druhé třetiny. Čísla jejich letáků, jenž obdrží při vstupu na stadion, budou zveřejněna na kostce v průběhu třetiny. Proto si leták firmy HaM pečlivě uschovejte a v případě výhry se dostavte na začátku druhé přestávky do prostoru časomíry a DJe.

2. přestávka
Přestávková soutěž – střelba na maketu brankáře pro vylosované výherce z řad diváků, předání cen zástupcem firmy HaM.

Po vstřelení branky Znojma budete mít navíc možnost nově vidět a slyšet nové video s goalsongem, který si v anketě vybrali čtenáři webu hcorli.cz!

foto
⇒  Pohlednice Orlů jsou k dispozici za symbolických 20,- Kč

Pro všechny diváky je navíc v průběhu celého zápasu připravena reklamní promo akce energy drinku Adrenalin spojená s ochutnávkou Adrenalin drinku a možností zakoupení míchaných nápojů přímo na stadiónu.

Nezapomeňte také na charitativní akci pro děti z Dětského domova Znojmo. Odneste si z utkání s Klagenfurtem vánoční pohlednici nebo novoroční přání se znojemskými Orly a dětmi ze znojemského dětského domova přispějte na dobrou věc! Výtěžek z prodeje bude veřejně věnován zástupcům Dětskému domova Znojmo na podporu ozdravného pobytu Mořský koník. Více informací zde.

Prosíme všechny diváky, aby dbali pokynů pořadatelské služby a předešlo se tak možným nepříjemnostem.

Soupeři

Utkání Orlů s Klagenfurtem mělo být původně sehráno už 30. října, tehdy byl však zápas kvůli problémům s ledem odložen. Nyní čeká na oba týmy nová porce minimálně šedesáti minut hry od stavu 0:0. V mnohém bude tato dohrávka speciální. Nastoupit totiž mohou jen ti hráči, kteří byli 30. října uvedeni v zápise o utkání! Sestavy obou celků z tehdejšího duelu najdete níže.

To s sebou přináší pro oba celky spoustu omezení, o některých kluby stále jednají s vedením Erste Bank ligy. Na straně Orlů nebudou moci do zápasu nastoupit hráči, kteří do Znojma přišli v průběhu sezóny, tedy obránce Jan Hranáč a čerstvá posila Mike Danton. Ztráty ale počítají taky hosté, do zápasu budou moci vyjet jen se dvěma cizinci a bez aktuální brankářské jedničky Andy Chioda, která se na konci října ještě zotavovala po zranění.

foto
⇒  Doma se Orli i s fanoušky mohli radovat už třikrát za sebou

Přesto je favoritem duelu určitě Klagenfurt. Korutanský celek loni těsně přišel o pohár pro vítěze ligy, když se Salzburgem prohrál až v sedmém rozhodujícím finále. Trenér Manny Viveiros je zároveň hlavním koučem rakouské hokejové reprezentace a klub z jihozápadu Rakouska si v lize vybudoval silné postavení po sportovní i diplomatické stránce. Nyní navíc slavil čtyři vítězství v řadě, než jej v posledním kole na domácím ledě porazil lídr ligy z Linze.

Dosavadní dva vzájemné zápasy sehrálo Znojmo s Klagenfurtem na ledě soupeře. V tom prvním na soupeře nestačilo a prohrálo 1:5, těsně před Vánoci už ale sehrálo o poznání lepší partii a vybojovalo bod za prohru 3:4 po prodloužení. V minulém kole Orli na ledě Fehérváru dlouho drželi nadějný stav, nakonec ale podlehli 1:4 a s největší pravděpodobností pro středeční kolo přišli kvůli zranění kolene o nejproduktivnějšího hráče Adama Havlíka.

Na domácím ledě se ale Orlům daří a před svými fanoušky vyhráli už tři zápasy v řadě. „V poslední době doma hrajeme velmi dobře,“ potvrzuje trenér Orlů Martin Stloukal. „Hráči byli na zápasy dobře koncentrovaní a vždy podali výborný výkon. Na Klagenfurt budeme znovu připraveni.“

Hlavní: Igor Dremelj (SLO), Alfred Hascher (GER)
Čároví: Matjaz Hribar (SLO), Roman Trattnig (AUT)

Sestavy z nedohraného zápasu 30. října (nastoupit mohou jen tito hráči)

ORLI ZNOJMO: Landsman (Kacetl) - Stehlík, Škadra, Hájek, Štach, Pláněk, Vosátko, Bořuta, Trojan - Lattner, Šeda, Kanko, Říha, Pucher, Havlík, Jarůšek, Bartoš, Komínek, Beroun, Haman, Staněk.

EC-KAC: Swette (Brenkusch) - Furey, Kristis, Reichel, Isopp, Ratz, Holzer, Schumnig - Brandner, Koch, Lammers, Geier M., Herburger, Geier S., Schellander, Kalt, Hager, Titze, Hundertpfund, Pirmann.