Orli Znojmo Orli Znojmo

Správné odpovědi čtvrtého kola soutěže

Správné odpovědi čtvrtého kola soutěže

Předposlední kolo naší soutěže přineslo jak velice jednoduché otázky, tak i jednu opravdu obtížnou, na kterou téměř nikdo z vás neodpověděl správně.
Takže: 10. Jak se jmenuje ulice, na níž stojí znojemský zimní stadion? odpověď jednoduchá až triviální, kdo nevěděl, mohl se podívat na adresu klubu a hned by to měl jasné.

11. Marek Uram se džentlmenským gestem na konci loňského ročníku extraligy přiznal, že nedosáhl ani jedné ze dvou asistencí, které mu připsal zapisovatel. Vzpomenete si, proti kterému soupeři to bylo? - Bylo to v posledním kole základní části, a to jsme potkali stejného soupeře jako v prvním kole play off, tedy pražskou Slavii

a nakonec: 12. Který ze současných Orlů nastupoval za tým soupeře při snaze Znojma postoupit do extraligy v jedné z baráží? Tohle byla opravdu těžká otázka. Orli hráli baráž proti Opavě a Jihlavě, z tehdejšího kádru Jihlavy mezi současnými Orly žádný hráč není, zato hned dva by se našli mezi opavskými. V baráži v roce 1998 získával své první zkušenosti ještě ne dvacetiletý Vladimír Holík, který se potom přes Havířov dostal do Znojma. Kapitánem Opavy byl Zbyněk Mařák, který se do Znojma dostal zase přes Vsetín. Pokud jste tedy uhodli, blahopřejeme. Pokud ne, nevadí, Vše můžete napravit v posledním kole soutěže!