Svoboda s Lucianim pomůžou Litoměřicím

Aktuální zprávy
SO 12. 12. 2020
Znojemské útočné duo Anthony Luciani a Tomáš Svoboda vypomůže v nejbližších utkáních prvoligovým Litoměřicím. Připojí se tak k Adamu Sedlákovi, který už v severočeském klubu odehrál dva zápasy.

Anthony Luciani i Tomáš Svoboda se během vynucené pauzy druhé ligy představili v dresu brněnské Komety v nejvyšší soutěži. Luciani v extralize odehrál tři zápasy, Svoboda osm. Po vyprázdnění brněnské marodky měli na ledě přeci jen menší prostor.

To v prvoligových Litoměřicích by měli hrát zásadnější úlohu. Klub, který nyní před nadcházejícím mistrovstvím světa juniorů přišel o mladé reprezentanty, projevil o znojemskou dvojici zájem a oba zkušení útočníci by měli Stadionu pomoci k posunu v tabulce.

Před vánoční pauzou Litoměřice odehrají ještě dva zápasy. V sobotu 12. prosince ve Vrchlabí a ve středu 16. prosince v Třebíči. Tam by se na ledě mohlo představit až šest kmenových hráčů Znojma. Luciani, Svoboda a Sedlák na straně jedné a Tejnor, Stehlík a Němec na straně druhé.